53letá matka a 31letá dcera porodily sestry s rozdílem pouhých několika týdnů

Milující matka a její milovaná dcera porodily sestry s rozdílem pouhých několika týdnů.

Kyle a Kelsi Pierce se zoufale snažili založit rodinu, ale bylo jim řečeno, že 31letá žena možná nikdy neotěhotní.

Pár utratil všechny své úspory, aby podstoupila IVF. Lékaři však manželům řekli, že 31letá žena nebude schopná dítě donosit.

Poté se pár pokoušel pořídit si dítě další dva roky. Pak jim bylo řečeno, aby našli náhradní matku pro své embryo nebo adoptovali dítě.

„Už jsme utratili více než naše úspory a neuvěřitelně jsme se zadlužili za to, co jsme dělali dříve, takže to nebylo možné. Bylo to velmi depresivní období,“ řekla žena.

Když 53letá Lisa Rutherford uviděla bolest své dcery, rozhodla se nabídnout svou pomoc.

Matka a dcera / Zdroj: live41media.com

„Když máte dítě, chcete, aby jeho život byly lepší, jednodušší a plnohodnotnější než váš život. Jen jsem si myslela, že jim nemůžu dát 100 000 dolarů, ale můžu splnit jejich sen.“

Pár původně odmítl tuto možnost kvůli rizikům spojeným s věkem ženy. Ale všichni našli společnou řeč poté, co Lisa prošla řadou testů a vyšetření, aby dokázala, že je připravena otěhotnět.

Matka a dcera / Zdroj: live41media.com

Poté, co bylo embryo v únoru přeneseno, Lisa otěhotněla a podělila se o dobrou zprávu s dcerou a jejím manželem. Jen o několik týdnů později podivně otěhotněla i Kelsi, která přestala užívat léky na neplodnost.

O několik měsíců později se manželé spěchali z Minnesoty do Michiganu, aby byli svědky narození jejich dcery, ale narodila se císařským řezem. 6. října, týden po narození, bylo miminko propuštěné z porodnice.

Po týdnu v Michiganu se rodina vrátila do Minnesoty, kde Kelsi porodila dceru Avu jen něco málo přes sedm týdnů po narození Everly!

Matka a dcera / Zdroj: live41media.com

„Pokaždé, když je pro mě něco obtížné nebo se unavím, vzpomínám si, že je to můj sen, který se konečně splnil. Velmi si toho vážím.“

PSALI JSME: „LIDÉ, KTERÝ TO ŘÍKÁM, TOMU NEDOKÁŽOU UVĚŘIT“: ŽENA PORODILA TROJČATA S ODSTUPEM JEDEN ROK

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA PORODILA DÍTĚ S TMAVOU PLETÍ A TVRDÍ, ŽE TO JE MŮJ SYN. PŘEDEVČÍREM JSEM PROVEDL TEST DNA, ČEKÁM NA VÝSLEDEK

Share