Muž si koupil zchátralý dům a tři roky ho sám renovoval: Ukázal foto před rekonstrukcí a po obnově a výsledek je neuvěřitelný

Ryan Lewis Powell si koupil starý dům před třemi lety. Muž okamžitě zahájil opravy, Ryan většinu práce odvedl sám. Později muž sdílel výsledky na sociálních sítích. Uživatelé uvedli, že má muž zlaté ruce.

Dům/Zdroj: syl.ru

Renovace starého domu začala přímo z kuchyně. Muž úplně odstranil staré skříňky a rozložil dlaždice. Potom vymaloval stěny a na podlahu položil koberec s tropickým potiskem. Ryan tento efekt vylepšil řadou rostlin v květináčích. Výsledkem je, že kuchyně získala modernější a lakoničtější vzhled.

Kuchyně/Zdroj: syl.ru

Kuchyně/Zdroj: syl.ru

Kuchyně/Zdroj: syl.ru

Ke změnám došlo také i v obývacím pokoji. Během rozhovorů s reportéry Ryan poznamenal, že tento pokoj nebyl roky přemalován.

Obývací pokoj/Zdroj: syl.ru

Muž úplně vyměnil podlahu, natřel stěny bílou a zelenou. Toto rozhodnutí mu umožnilo nastavit v místnosti správnou úroveň kontrastu, který pomohl pomůže zabránit monotónnosti.

Obývací pokoj/Zdroj: syl.ru

Na koupelnu také čekaly zásadní změny. Ryan nejprve vyměnil starou vanu za modernější. Muž zkontroloval jiné druhy instalatérských prací. Tím však práce nekončila. Ryan úplně přepracoval místnost.

Koupelna/Zdroj: syl.ru

Pro tuto místnost se muž rozhodl použít loft styl. Tento styl se vyznačuje určitou jednoduchostí a elegancí. Pro zvýšení efektu a pohodlí při sprchování nainstaloval Ryan do koupelny speciální televizi.

Koupelna/Zdroj: syl.ru

Opravy však neskončily pouze interním novým vybavením. Ryan také změnil fasádu domu. Muž použil novou střešní krytinu, na stěny nalepil dlaždice. Materiál zcela změnil vzhled budovy. Dům se stal lakoničtějším a atraktivnějším.

Muž zveřejnil fotografie své práce na sociálních sítích. Uživatelé byli ohromeni transformacemi, které byly provedeny. Komentovali Ryanův vkus, designové dovednosti a nesmírnou tvrdou práci. Je velmi obtížné dosáhnout těchto výsledků.

Dům/Zdroj: syl.ru

To vyžaduje hodně úsilí. V příspěvku Ryan poznamenal, že většinu práce provedl sám, ale někdy mu pomáhal otec.

PSALI JSME: MUŽ DĚLAL OPRAVY V DOMĚ KLIENTŮ A NAŠEL SKRÝŠ MINULÝCH MAJITELŮ: KDYŽ LIDE VIDĚLI, CO JE UVNITŘ, SLÍBILI, ŽE UDĚLAJÍ TOTÉŽ

ČTĚTE TAKÉ: BĚHEM REKONSTRUKCE OBÝVACÍHO POKOJE NAŠEL DŮCHODCE 500LETOU STUDNU: UKÁZALO SE, ŽE NENÍ PRÁZDNÁ

Share