Manželé čekali na narození jednoho syna a na svět přišli hned čtyři

Manželé Viktoria a Alexej byli do určité doby nejobyčejnější rodinou. Vychovávali dvě krásné dcery a pro naprosté štěstí snili o narození syna.

Viktoria a Alexej / Zdroj: YouTube

Jak byli rádi, když Victoria otěhotněla potřetí. Pár se nemohl dočkat ultrazvuku, aby slyšel od lékaře slova: „Budete mít chlapce.“ Při prohlídce ale zaslechli poněkud jinou větu.

Lékař řekl manželům, že budou mít dvojčata. Zatímco budoucí rodiče se snažili vstřebat uslyšenou zprávu, doktor oznámil další: uviděl třetí dítě, které se „skrývalo“ v zadní části dělohy se dvěma bratry.

Viktoria s dcerami / Zdroj: kenguru.plus

Vzhledem k tomu, že těhotenství Viktorie muselo být neustále pod dohledem lékařů, naznačili jí další ultrazvuk už za týden. Během této doby si manželé zvykli na myšlenku, že se brzy stanou rodiči tolika dětí. Jaké bylo jejich překvapení, když na recepci o týden později byli informováni, že pod srdcem Victoria nosí až čtyři děti!

Viktoria / Zdroj: kenguru.plus

Samozřejmě to nebylo snadné, kvůli vícečetnému těhotenství se objevilo mnoho komplikací a maminka musela téměř celou dobu, před narozením dětí, strávit v nemocnici.

Hned po narození čtyřčat / Zdroj: kenguru.plus

Roman, Dima, Kyril a Bogdan se narodili naprosto zdravě. Nyní jsou Victoria a Alexey rodiči šesti dětí. Na pomoc jim přišly babičky, které s radostí převzaly část starostí. A klukům jsou v tuto chvíli už 3 měsíce.

Čtyřčata Viktorii a Alexeje / Zdroj: kenguru.plus

Victoria přiznává, že nikdy nesnila o tom, že by měla mnoho dětí, ale čtyřčata se pro ni stala skutečným štěstím darovaným osudem.

Viktoria se syny / Zdroj: kenguru.plus

Viktoria a Alexej se syny / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MUŽ SI KOUPIL ZCHÁTRALÝ DŮM A TŘI ROKY HO SÁM RENOVOVAL: UKÁZAL FOTO PŘED REKONSTRUKCÍ A PO OBNOVĚ A VÝSLEDEK JE NEUVĚŘITELNÝ

PŘIPOMÍNÁME: 3 CHYBY PŘI PRANÍ V PRAČCE: DŘÍVE JSEM PRAVIDELNĚ DĚLALA 2 Z NICH

Share