Muž se rozhodl přestěhovat ke své 89leté sousedce: Proč to udělal

Páry, které spolu žijí a milují se navzdory velkému věkovému rozdílu, vždy přitahují pozornost. Ale obzvláště spoustu pozornosti věnují mužům, které jsou spolu se staršími ženy.

Norma a Chris/ Zdroj: kenguru.plus

To se stalo Chrisu Salvatoreovi, který se se svou přítelkyní setkal poté, co se přestěhoval do jednoho z nejlepších amerických měst, do Los Angelesu.

Muž snil o herecké kariéře. Ve dnech, kdy byl doma, si začal všímat, že na něj někdo přátelsky mává ze sousedního domu.

Norma a Chris/ Zdroj: YouTube

Ukázalo se, že přátelskou sousedkou byla starší žena jménem Norma. Každodenní rozhovory se najednou změnily v něco většího. Chris si uvědomil, že se ženou cítil vyšší příbuznost. Uvědomil si, že chce trávit co nejvíce času se svou novou kamarádkou.

Norma a Chris/ Zdroj: YouTube

Norma však měla vážné zdravotní problémy. Byla hospitalizovaná a po krátké lékařské prohlídce vyšlo najevo, že život ženy nebude dlouhý… Ženě byla nabídnuta pečovatelka, ale byl to Chris, kdo jí dobrovolně mohl pomoci ve všech věcech.

Norma a Chris/ Zdroj: kenguru.plus

Výsledkem bylo, že dospěli k závěru, že se Salvatore mohl nastěhovat ke své starší přítelkyni. Spolu jedli různá jídla, pili šampaňské, fotografovali a hráli počítačové hry.

Norma a Chris/ Zdroj: YouTube

Šťastné dny však nemohly trvat dlouho. Ukázalo se, že předpovědi lékařů byly pravdivé a Norma zemřela. Chris má nyní jen vzpomínku na jejich úžasné přátelství.

Norma a Chris/ Zdroj: YouTube

Lidé na internetu si myslí, že měl v úmyslu zdědit všechno od Normy. Muž ale od začátku věděl, že Norma všechno ponechá svým příbuzným.

PSALI JSME: “DONUTILA VŠECHNY, ABY SE PŘEJMENOVALI“: HUDEBNÍK PETR RAJCHERT SI PŘED TŘETÍM MANŽELSTVÍM ZMĚNIL PŘÍJMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: METEOROLOGOVÉ SDÍLELI NOVOU PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: DO ČESKA SE VRACÍ TEPLÉ POČASÍ, TEPLOTY MOHOU VYŠPLHAT AŽ NA 31 STUPŇŮ, ALE MÍSTY MOHOU BÝT I BOUŘKY

Share