Muž se postěžoval kamarádovi na to, že jeho manželka sama provedla opravy v ložnici: Říká, že rekonstrukci provedla nevkusně

Každý manželský pár alespoň jednou v životě dělal spolu opravy v bytě nebo domě. Tak i můj dlouholetý kolega se tomuto osudu nevyhnul. Patří do kategorie mužů, kteří jen slibují, ale sliby neplní.

Takže tento muž dlouho sliboval své ženě, že budou dělat opravy v ložnici, ale pak vždy našel výmluvy. Jednou má hodně práce, pak chybí prostředky na pořízení kvalitních materiálů.

Opravy v domě / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

V důsledku toho se na něj manželka urazila a sama se pustila do opravy, zatímco můj kolega pracoval. Vše udělala sama, od začátku do konce. Ona zásadně nedovolila manželovi, aby jí pomáhal.

Jednu ze stěn manželka kolegy natřela bílou barvou. Musela dvakrát aplikovat nátěr, aby zakryla všechny nerovnosti.

Opravy / Zdroj: topfakty.com

V prostoru u postele přelepila zeď světlou tapetou s ornamentem. V jedné televizní show o renovacích viděla takovou možnost designu a rozhodla se to udělat podobným způsobem. Když kolega viděl, co udělala, rozzlobil se. Její opravy označil za nevkusné, na což jeho žena slušně odpověděla:

– Nechtěl jsi mi pomoct, teď se mi do toho nepleť.

Opravy / Zdroj: topfakty.com

Aby dokončila svůj nápad, koupila ve stavebním obchodě list dřevotřískové desky, vyřezala z něj obdélníky stejné velikosti. Tyto kusy zakryla pěnou a náhražkou kůže a na druhé straně nalepila lepicí pásku a připevnila dekor ke stěně.

Na zdi pověsila několik levných obrazů z trhu. Jeho manželka byla spokojená s odvedenou prací. Kolegovi se taková ložnice vůbec nelíbí, říká, že vypadá jako pokojíček pětileté holčičky. Přesto se musí spokojit s tím, co manželka udělala.

Opravy / Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: TO MÁM ALE TCHYNI: NEJDŘÍV NÁS NECHALA BYDLET VE SVÉM BYTĚ A TEĎ PO NÁS CHCE, ABYCHOM V JEJÍM BYTĚ PROVEDLI OPRAVY JAKO ODMĚNU ZA POBYT

PŘIPOMÍNÁME: RODINA NAŠLA V LESE OSAMĚLOU STAŘENKU, KTERÁ VE STARÉ CHATRČI STĚŽÍ PŘEŽÍVALA. PŘINESLI JÍ ZÁSOBU JÍDLA A POTÉ ZORGANIZOVALI OPRAVY

Share