Muž nechápal, proč se jeho koupelna mění na zahradu: Ale když zjistil složení mýdla, hned vše bylo jasné

Uživatel sociální sítí TikTok s nickem kodiakcave neměl v úmyslu pěstovat rostliny, ale život se rozhodl pro něj. Ve videu zveřejněném 13. května chlap ukázal, co brání tomu, aby jeho dřez fungoval na plnou sílu, a překvapil diváky.

Nečekaný nález v koupelně / Zdroj: medialeaks.ru

Kdo věděl, že rostliny se mohou objevit doslova všude. Na záběrech blogger drží v ruce klíčky a říká, že vytáhl tohoto malého Groota ze svého umyvadla.

Muž také ukázal samotné místo, odkud se klíček objevil. Na záběrech je vidět, že musel jen trochu zatáhnout, aby zachránil začínající život, který nazval Timothy.

Nečekaný nález v koupelně / Zdroj: medialeaks.ru

Bloger nemohl pochopit, jak se to objevila v umyvadle, dokud neprozkoumán vše, co bylo v koupelně. U umyvadla byla masážní mýdlo firmy Lush, které muž často používá. Na záběrech je vidět, že v něm je něco podobného semenům, které jsou součásti mýdla jsou označeny jako fazole Adzuki (asijské fazole).

Nečekaný nález v koupelně / Zdroj: medialeaks.ru

Video o náhlém objevu Timothy se stalo velmi populární na TikToku a získalo více než pět milionů zhlédnutí.

V komentářích byli uživatelé sociální sítě překvapeni vitalitou rostliny.

A moje zelí, které zalévám, hnojím, dennodenně a pečlivě se o něj starat, se snaží každý den zemřít!!!!

Já nijak nemohu udržet své rostliny v květináčích naživu??? Co to sakra je?

https://www.tiktok.com/@kodiakcave/video/6962005301646085381?lang=ru-RU&is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

PSALI JSME: DCERA SE PODÍVALA NA OBRAZ NA TRHU A ONĚMĚLA: DÍVAL SE NA NI JEJÍ OTEC

PŘIPOMÍNÁME: „UDĚLÁM DOKONALOU ŽÁDOST O RUKU,“ ROZHODL SE CHLAPEC: ALE KDYŽ SE OBJEVILA NEZNÁMÁ DÍVKA, Z ROMANTIKY NIC NEBYLO

Share