Muž málem zmeškal svatbu bratra kvůli manželce: Příbuzní jeho čin nepochopili

Muž na svatbu vlastního bratra dorazil se zpožděním kvůli žádosti manželky. Na poslední chvíli ho požádala, aby opravil vadný záchod doma. To vyvolalo konflikt.

Žena vysvětlila, že je v sedmém měsíci těhotenství. Právě v den svatby, kam byl pozván jen manžel, se rozbil záchod. Nemohla cítit nepříjemný zápach, protože se cítila špatně.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

„Požádala jsem manžela, aby se podíval na toaletu. Říkal, že to opraví, až se vrátí. Ale bylo mi z toho zle, tak jsem se ho snažila přesvědčit, aby to aspoň zkusil,“ vypráví autorka.

Muž přesto souhlasil. Místo 10-15 minut to ale trvalo podstatně déle. V důsledku toho se opozdil na svatbu přijel jen na samotnou oslavu, vynechal hlavní ceremoniál. Bratr byl velmi rozrušený.

Muž / Zdroj: life.24tv.ua

Muž nyní ženu viní, že vše účelově zařídila, protože nebyla pozvána na svatbu. Má totiž špatný vztah s jeho bratrem. Žena tvrdí, že to není pravda.

„Prý se to stalo, protože nenávidím jeho bratra. A to, co jsem udělala, byla snaha přimět ho, aby zmeškal bratrovu svatbu. Tím spíš, že jsem mohla čekat, až se vrátí, aby opravil ten záchod,“ pokračuje žena.

Muž / Zdroj: life.24tv.ua

Uživatelé Redditu nepochopili, proč manželka donutila svého manžela opravit toaletu těsně před svatbou. Dalo se přece jen trochu počkat.

PSALI JSME: KAMARÁDKY POZVALY CIZINCE K SOBĚ DOMŮ: BYLA TO VELKÁ CHYBA

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA VTIPNĚ PŘEKVAPILA MILOVANÉHO: PŘEVLÉKLA SE ZA KURÝRA A DORUČILA MU DÁREK K NAROZENINÁM. ON JI VŠAK NEPOZNAL

Share