Dívka vtipně překvapila milovaného: Převlékla se za kurýra a doručila mu dárek k narozeninám. On ji však nepoznal

Dívka jménem Niki přiletěla do Chicaga, aby svému příteli uspořádala skutečné překvapení k jeho narozeninám. Napadl ji zajímavý nápad: předat mu balíček s darem, ona ale předstírala, že je kurýrem.

Povedené překvapení / Zdroj: TikTok

Aby dívka plně odpovídala obrazu, oblékla si na sebe tmavou mikinu větší o několik velikosti, rukavice, čepici, pod kterou schovala vlasy, tmavé brýle a samozřejmě roušku. Všechny tyto doplňky téměř zcela zakryly její tvář. Jediné, co ji mohlo vydat, byl růst.

Dívka v klidu předala milovanému balíček u jeho domu a dala formulář k podpisu. Zpočátku muž nic netušil, i když se zasmál, když ve formuláři uviděl neslušné slovo. Niki to napsala schválně.

Povedené překvapení / Zdroj: TikTok

Poté už se oslavenec chtěl otočit a jít k domu, když si všiml, že je natáčí. A ne jen tak někdo, ale sestra jeho milované.

Dívky se začaly smát a doufaly, že muž už vše pochopil. Ale Niki se tak dobře zamaskovala, že on jen překvapeně kroutil hlavou, aniž by si uvědomil, co se děje.

Povedené překvapení / Zdroj: TikTok

Kdy se sestra Niku rozhodla dát nápovědu a přímo na ni ukázala rukou a zeptala se: „Kdo to je?“, muž i tentokrát jen nechápavě pokrčil rameny a řekl: „Jsem zmatený.“ Nakonec si Niki sundala čepici, brýle a roušku a teprve pak se její miláček radoval a spěchal, aby dívku objal.

Povedené překvapení / Zdroj: TikTok

Video, na kterém se Niki tak dobře vžila do role kurýra, získalo přes 11 milionů zhlédnutí!

Celé video si můžete prohlédnout zde:

https://www.tiktok.com/@niki.bayat/video/7014572059355368709

PSALI JSME: LIDÉ KRITIZOVALI DRUŽKU NEVĚSTY KVŮLI ŠATŮM: CO S NIMI UDĚLALA

PŘIPOMÍNÁME: PODIVNÉ CHOVÁNÍ PSA PŘEKVAPILO MAJITELE A ROZESMÁLO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

Share