Lidé kritizovali družku nevěsty kvůli šatům: Co s nimi udělala

Lidem se nelíbil čin družičky před svatbou. Dívka si přešila šaty, protože měla ošklivý vzhled. Nevěsta však podpořila kamarádku, ona nechápala, proč lidé reagovali tak agresivně.

Šaty družičky / Zdroj: TikTok

V předvečer svatby se kamarádka jménem Britney ukázala v TikToku, jak předělala šaty. Podle dívky byly šaty trochu staromódní. A celkově jí moc neseděly. A zaplatila za to až 300 dolarů.

„Šaty jsme si objednali přes internet a bohužel mi vůbec neseděly. Na obrázku šaty vypadaly jinak. To mě i nevěstu velmi zklamalo, “ prozradila Britney.

Šaty družičky / Zdroj: TikTok

Ale žádný problém! Přestože byla dívka trochu ustaraná, dokázala si vše předělat sama: vyhrnula si rukávy, zvětšila výstřih a zvýraznila pas. Ve skutečnosti Britney dokázala tyto šaty „zachránit“. Změny ocenila i nevěsta!

Jak Britney změnila šaty, se můžete podívat níže.

Šaty družičky / Zdroj: TikTok

Video získalo přes 1,6 milionu zhlédnutí. Je pravda, že někteří lidé začali obviňovat Britney, že chce zastínit nevěstu svou krásou:

Šaty družičky / Zdroj: TikTok

Kdyby moje kamarádka udělala něco podobného, řekla bych jí, aby nechodila na svatbu.

Ale nevěsta uklidnila uživatele TikToku. Tvrdí, že si dívky samy vybíraly šaty a naopak se jí líbilo, jak kamarádka šaty předělala. Takovou agresivní reakci nečekala ani Britney.

Šaty družičky / Zdroj: TikTok

„Nikdy jsem si nedokázala představit, že by toto video přilákalo tolik pozornosti a že tolik lidí by reagovalo negativně,“ sdílí své myšlenky Britney.

@brittneyraetoday

Pt. 2: dress result! #bridesmaiddresses #bridesmaidchallenge #dressreveal #bridesmaiddresschallenge #sewingtiktok #donttellthebride #badbridesmaid

♬ The Assignment – Tay Money

Dívka také zveřejnila fotografie ze svatby. Je tam jasně vidět, že se o šaty vůbec nikdo nestará. Všichni jsou šťastní a spokojení!

@brittneyraetoday

An update to the bridesmaid dress saga #bridesmaiddresses #weddingtiktok #weddingday #sewingtiktok #SoFiMoneyMoves #bridesoftiktok

♬ (Everything I Do) I Do It for You – Brandy

PSALI JSME: PODIVNÉ CHOVÁNÍ PSA PŘEKVAPILO MAJITELE A ROZESMÁLO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: TCHYNĚ MĚ NAŠTVALA A JÁ JÍ UKÁZALA NA DVEŘE: CO SE STALO

Share