Muž koupil dům skoro zadarmo: Když uklízel staré věci v jedním z pokojů, našel slitek stříbra, začal pečlivěji hledat a zjistil, že v domě jsou ukryté cenností

Starý dům Alexandr dostal skoro zadarmo, protože znal jeho majitelku. Když před prodejem uklízel staré věci v jedním z pokojů, našel slitek stříbra. Začal pečlivěji hledat a zjistil, že v domě jsou ukryté cenností.

Muž/Zdroj: kindhearts.com.ua

Alex Archibald si vydělává na život prodejem starožitností a starý dům koupil jen proto, že cena byla velmi nízká. Kromě toho dům kdysi patřil jeho známe, hudebnici Betty-Joan.

Věci/Zdroj: kindhearts.com.ua

“Nikdy jsem nebyl v jejím domě, obvykle jsme se potkávali v kavárně. Betty se krásně oblékala, nosila šperky a budila dojem stylové ženy,” – řekl později Alex.

Žena/Zdroj: kindhearts.com.ua

Když tedy muž vstoupil do domu, byl překvapen, všechny pokoje byly zaplněny starými věcmi. Před prodejem je třeba vše řádně očistit: ze starých novin najednou výpad slitek stříbra.

Věci/Zdroj: kindhearts.com.ua

Začal důkladněji prohledávat a našel několik dalších tašek naplněných hotovostí, diamantových prstenů a skříněk drahých značkových oděvů.

PSALI JSME: PROČ NALÉVÁM AVIVÁŽ DO TOALETNÍ NÁDRŽE

PŘIPOMÍNÁME: FARMÁŘ ZTRATIL SVŮJ SNUBNÍ PRSTEN NA POLI A NEMOHL HO NAJÍT: S POMOCÍ ZTRÁTY VŠAK ON A DVA JEHO KAMARÁDY SE ZBOHATLI

Share