Muž daroval ledvinu kvůli lásce a byl odmítnut

Dívka opustila učitele z Mexika, který jí z lásky daroval ledvinu, aby zachránil její matku. Příběh o tom sám muž zveřejnil v TikToku.

Uziel Martínez / Zdroj: TikTok

Uziel Martínez prozradil, že necelý měsíc po operaci ho milovala odmítla. Navíc se brzy provdala za jiného muže. Martínezův příběh se stal virální v TikToku. Video získalo více než 14 milionů zhlédnutí.

Jeden z uživatelů napsal: „Nebuďte smutní, protože to ona ztratila skvělého muže. Pokračuje dál a najdete svou dokonalou ženu, která si vás bude vážit.“

@uziel.ms

#desamor #medejo #novios #girlfriend #fakelove #2022 #fyp #parati

♬ favourite crime austin city limits – zoe (taylor’s version)

Další vyzval Martíneze, aby stejnou chybu znovu neopakoval, ale ten žertoval, že mu došly orgány, které by bylo možné darovat.

„Máme jen dvě ledviny, a protože jednu už jsem dal, druhou si nechám,“ reagoval ironicky.

V následném videu Martínez reagoval na komentáře ke svému virálnímu příspěvku. Prozradil, že se mu daří dobře a na bývalou přítelkyní už nemyslí. Muž konstatoval, že je zdravý, přestože mu zůstala jedna ledvina.

„Nemám nic proti ní… Nejsme přátelé, ale ani nejsme vrazi. Právě jsem natočil toto video pro TikTok. Nenapadlo mě, že se to vymkne kontrole,“ komentoval zběsilou popularitu videa.

https://www.tiktok.com/@uziel.ms/video/7050372360330857733

PSALI JSME: ZAPOMNĚL SE ROZVÉST PŘED SVATBOU: JAK SE ŽENA DOZVĚDĚLA O DRUHÉ ŽENĚ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE V 54 LETECH STALA NÁHRADNÍ MATKOU PRO SVOU DCERU: PŘÍBĚH, KTERÝ UDIVUJE A DOJÍMÁ ZÁROVEŇ

Share