Žena se v 54 letech stala náhradní matkou pro svou dceru: Příběh, který udivuje a dojímá zároveň

54letá žena z Austrálie se uchází o titul nejstarší náhradní matky. Její dcera Meghan White nemohla narodit dítě, a tak se její matka rozhodla, že to udělá místo ní.

Maree a Meghan / Zdroj: lifestyle.yahoo.com

Osmadvacetiletá Meghan byla diagnostikována syndromem MRKH již v sedmnácti letech. To znamená, že se narodila bez dělohy a nikdy by nemohla mít dítě.
Meghan se vždy bála, že se její sen stát matkou nesplní.

Zvlášť bylo bolestivé, když všechny pokusy dvojice byly marné. Dříve oslovovali ženu z Kanady, která se měla stát jejich náhradní matkou, ale dítě bohužel během těhotenství zemřelo. Pár pak postihly další dvě neúspěšné transplantace embrya. Čtvrtý pokus se ale ukázal jako úspěšný.

Šťastná rodina / Zdroj: life.24tv.ua

Meghanina matka Maree Arnold přiznává, že nemohla žít, když věděla, jak její dcera trpí. Nikdy si nemyslela, že by se mohla stát náhradní matkou, protože se bála, že bude považována za „příliš starou“. Po několika vyšetřeních v nemocnici se ukázalo, že 54letá žena může pro Meghan porodit dítě.

„Byla to pro mě taková zvláštní zkušenost a jsem nadšená, že mohu dceři pomoci,“ přiznává se žena.

Maree Arnold porodila zdravého chlapečka Winstona 13. ledna letošního roku.

Šťastná rodina / Zdroj: life.24tv.ua

„Císařský řez byl naplánován za několik měsíců dopředu a porod proběhl zcela podle plánu. Přijeli jsme do nemocnice v sedm ráno a vzali jsme syna do náruče v devět ráno, to bylo perfektní. Když jsme Winstona viděli poprvé, zamilovali jsme se do něj hned na první pohled. Naplnil naše srdce láskou,“ svěřila se mladá matka.

Babička se cítí dobře. Tvrdí, že toto těhotenství nebylo samozřejmě tak snadné jako její poslední před 22 lety, ale dokázala to.

„Moje první objetí s vnukem bylo velmi zvláštní a nikdy na ně nezapomenu. Malý Winston je všechno, o čem jsme snili. Je skvělé vidět, že Megan a Clyde jsou tak šťastní,“ říká Maree.

PSALI JSME: BIOLOGIČTÍ RODIČE ODMÍTLI DVOJČATA: CO TEĎ MÁ DĚLAT JEJICH NÁHRADNÍ MATKA

PŘIPOMÍNÁME: NEPLODNÉ DCEŘI SPLNILA JEJÍ VELKÝ SEN: PADESÁTILETÁ ŽENA SE NABÍDLA DCEŘI JAKO NÁHRADNÍ MATKA

Share