Biologičtí rodiče odmítli dvojčata: Co teď má dělat jejich náhradní matka

Ivan-a-Maruška byl tento pár nazýván přáteli. Byli spolu dlouho, šíleně chtěli děti. Chtěli, aby všechno šlo perfektně.

Studovali kliniky zabývající se IVF, komunikovali s maminkami. Náhradní matka měla mít ideální minulost, zjišťovali zdraví dětí náhradní matky.

S již těhotnou náhradou maminkou svého dítěte Maruška byla neustále v kontaktu, Marie chtěla vědět, jak tam její děti se vyvíjí.

Dvojčata / Zdroj: optim1stka.ru

Děti se špatně usadily v břiše, a tak nastal čas na císařský řez. Do porodnice přišla s předstihem, vše bylo připraveno pro narození děti.

Měla strach o děti, protože je cítila jako své příbuzné.

Těhotna žena / Zdroj: optim1stka.ru

Po narkóze se žena dozvěděla: ani Marie, ani Ivan tu nebyli. Děti ještě neviděli. Nepřišli k večeru, nepřišli druhý den.

Jedna ze sestřiček omylem se prohovořila: Ivan přijel za hlavním lékařem oddělení. Zašel a vyšel ven, na děti se ani nepodíval. Celý personál se šeptal, situace byla velmi zvláštní … protože obvykle takové rodiče jsou připraveni na cokoliv, aby aspoň chvíli pobyli s dítětem, žárlí na rodící matky…

Matka s dítětem / Zdroj: optim1stka.ru

A pak se žena dozvěděla, že děti jsou převedeny do pokoje dětí, které nikdo nepotřebuje. Ukázalo se, že biologické rodiče se rozhodli rozvést, hodně se pohádali. A děti už nepotřebují.

Oficiálně to ještě nejsou jejich děti, protože Maruška neměla porod. Na takové chování měli plné právo. A co měla dělat náhradní matka? Vždyť nemůže se s nimi soudit. Ona ani neměla žádné jejich údaje, to jsou podmínky dohody.

Matka / Zdroj: optim1stka.ru

Ale psát prohlášení o odmítnutí musela ona. Ale nevzala pero, tiše vyšla ven. Šla k dětem, dlouho stála u jejich postýlky.

A ve stanovené lhůtě byla propuštěna spolu s nimi. A sakra s nimi – s penězi. Nejsou děti dražší? Jak by jste to udělali vy?

PSALI JSME: MAMINKA PRÁVĚ NECHALA MALÉHO MRAVENEČNÍKA V ROHU, ALE TEN PŘEŽIL A STALO SE Z NĚJ POHLEDNÉ ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: KOCOUR BYL NA PLÁŽI POPRVÉ V ŽIVOTĚ. A ZDÁ SE, ŽE MÁ NA TUTO VĚC VELMI VÁŽNÝ NÁZOR

Share