“Museli jsme trosku hrát kvůli divákům”: Pro Reného ze Svatby natáčení v show bylo jiné, než u Natálky

Účastnice show Svatba na první pohled Natálie Mykytenko před pár dny portálu Super odhalila tajemství celé reality show. Také se přiznala, že už od začátku pořadu nechtěla být manželkou Františka Gebra.

Natálie Mykytenko/Zdroj: tn.nova.cz

“Museli jsme trošku hrát kvuli divákům. Nikomu z nás se to nelíbilo, chtěli jsme od začátku být upřímní,” uvedla Mykytenko. Podle jejich slov, taková malá hra přinesla pořadu více sledovanosti.

René Vrábel ale měl jiné zážitky z natáčení, protože prozradil, že během celého show nehrál. Jediné, co měli René s Petrou, byly naplánované aktivity a dny. “Nikdo mě nic nenutil říct,” prozradil Vrábel.

René s Petrou/Zdroj: instagram.com

Podle jeho slov, všechno, co řekl René během show byl jenom jeho nápad. “Mě konečné rozhodnuti bylo moje, a nikdo se mě dopředu neptal, jaké bude,” uvedl René.

Vrábelovi ale vztah s Petrou nevyšel. Ve dnešní době jsou jenom dobré kamarádi. René se také stihl skamarádit i s dalšími účastníky Svatby, s Radkem Stöberem a také se Štěpánkou a Pavlem.

René s Petrou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MANŽEL VONDRÁČKOVÉ MICHAL PROZRADIL, JAK SPOLEČNĚ OSLAVÍ OSMNÁCTÉ VÝROČÍ SVATBY: BUDOU MUSET NARUŠIT DLOUHOLETOU TRADICI

PŘIPOMINAME: “SPOLEČNĚ BYDLENÍ ZATÍM NEPLÁNUJEME”: JAK DNES SPOLU VYCHÁZÍ VZTAH PAVLA A ŠTĚPÁNKY ZE SVATBY

Share