Manžel Vondráčkové Michal prozradil, jak společně oslaví osmnácté výročí svatby: budou muset narušit dlouholetou tradici

Helena Vondráčková se téměř před 18 lety 22. února 2003 vdala podruhé za mladšího podnikatele Martina Michala. „Helča je jako manželka skvostná žena,“ prohlásil pro Život v Česku manžel zpěvačky a dodal, že oslavy v tomto roce budou jiné.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Umělkyně byla přesvědčena, že ji to s manželem vydrží do konce a u sňatku jim za svědky byli Petr Salava a Zuzana Baudyšovová.

Michal říká, že ty léta byly těžké, ale zároveň říká, že to byly nádherné roky. Nejtěžší chvilky byly prý během útoků medií a rodiny Heleny. Je rád, že jim to vydrželo a tvrdí, že se stále milují.

Martin Michal a Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Podnikatel prozradil, že se s Vondráčkovou poznal během cesty do Řecka. Každé výročí slavili stejně a vždy šli společně s přáteli na večeři.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Letos ale kvůli vládním opatřením tuto tradici budou muset změnit. „Takže budeme doma a budu čekat, až dostanu pusu,“ řekl Martin Michal a dodal, že Vondráčková od něj dostane velkou kytku.

Manželskému páru přejeme krásnou rodinnou oslavu a mnoho dalších společných let.

PSALI JSME: “NĚKTERÉ ZÁŽITKY BYLY VTIPNÉ, Z NĚKTERÝCH ŠEL MRÁZ PO ZÁDECH”: DARA ROLINS OTEVŘENÉ PROMLUVILA O SVÉM DĚTSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: KDO ZE SVĚTOVÝCH HVĚZD SHOWBYZNYSU MÁ ČESKÉ KOŘENY

Share