“Společně bydlení zatím neplánujeme”: Jak dnes spolu vychází vztah Pavla a Štěpánky ze Svatby

Pavel Dlesk na show Svatba na první pohled poprvé potkal Štěpánku Hadenovou. Dnes jsou jediným párem z celého pořadu, kterým vztah vyšel. Mladý pár portálu Super se rozhodl říct, jak se cítí ve dnešní době.

Pavel a Štěpánka/Zdroj: tn.nova.cz

Pro diváky je to oblíbený pár, protože každý z nich má smysl o humor a vztah jim celkem sluší. Dokonce jsou jedinými že všech účastníky, kterým vztah vyšel. Bohužel, ale podle slov Štěpánky spolu ještě nebydlí.

“Společně bydlení zatím neplánujeme,” řekla žena. Podle jejich slov, moc často se vídají. Pavel se živí jako kuchař, a kvůli tomu práci nemá, na rozdíl od Štěpánky, která stále do práce chodí.

Pavel a Štěpánka/Zdroj: tn.nova.cz

Štěpánka řekla, že Pavel si užívá volna. Žena také zjistila, že její manžel je velmi citlivý. Tohle pochopila, když spolu navštívili dětský domov v létě, který ve dnešní době pravidelně podporuji.

Na otázku jak se změnil život po pořadu Svatby na první pohled Štěpánka odpovídá tak: “Změnilo se vše spíš v pozitivním smyslu, i když se najdou zlí lidé, kteří nás hlásí, že děláme jen reklamy.”

Pavel a Štěpánka/Zdroj: tn.nova.cz

PSALI JSME: “NEMŮŽU UVĚŘIT TOMU, JAK RYCHLE TO UTEKLO”: VÝROČÍ SVATBY ORNELLY A JOSEFA KOKTOVÝCH

PŘIPOMINAME: MANŽEL VONDRÁČKOVÉ MICHAL PROZRADIL, JAK SPOLEČNĚ OSLAVÍ OSMNÁCTÉ VÝROČÍ SVATBY: BUDOU MUSET NARUŠIT DLOUHOLETOU TRADICI

Share