Můj přítel mi řekl: „A ty nejprve prokážeš, že toto dítě je ode mě“

Vždycky jsem byla do Denise blázen. Byl milý a vždy se o mně postaral. Dával mi drahé dary a byla jsem si jistá, že potkávám nejlepšího mladého muže na světě. Jak se ale ukázalo, šlo jen o krytí. Po chvíli jsem se dozvěděla o svém těhotenství. Navzdory tomu, že to nebylo součástí našich plánů, byla jsem šťastná.

Přítel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Koneckonců, podle mého úsudku se Denis měl stát nejlepším otcem na světě. Doslova jsem letěla štěstím a myšlenky mi vířily hlavou. Zavolala jsem tedy Denisovi a domluvila s ním schůzku. Šla do obchodu, koupila šampaňské, uvařila lahodnou večeři a počkala na přítele. Denis přišel – a já jsem s ním sdílela svou radostnou zprávu. Když uslyšel o těhotenství, jeho tvář se zkroutila vztekem. A právě zde ukázal svou pravou povahu.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Denis na mě začal křičet, že to dítě od něj nemůže být. To, že není připraven stát se otcem, to je vše. Potom vstal a šel domů. A já jsem zůstala sedět v našem pronajatém bytě. A už jsem mu nemohla zavolat – zablokoval moje telefonní číslo. Rozhodla jsem se jít za jeho matkou.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Byla se svým synem a řekla, že to rozhodně není jeho dítě. Začala mě urážet. Byla jsem zmatená. Nevinného dítěte jsem se nezbavila, koneckonců to určitě není jeho chyba. Dnes má můj syn 3 roky. Je hezký, chytrý a žijeme perfektně. Během této doby přišel Denis jen jednou. A jeho život ho potrestal.

Hádka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Řekl, že se nakazil nějakou nemocí a už nebude moci mít děti. Nová nevěsta ho tedy opustila. Navrhl se oženit a společně vychovávat našeho syna. Jediná věc je, že ani nevěděl, že má syna, dokud nepřijel. Takže jsem ho třikrát poslala pryč. Je zbytečné, aby měl můj syn tak bezcitného a lhostejného otce!

PSALI JSME: ŠŤASTNÉMU PÁRU SE NA DEN MATEK PO 18 LETECH POKUSŮ NARODILA DVOJČATA

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ POŽÁDAL O RUKU SESTRU SVÉ NEVĚSTY. NEVĚSTA SE VŠAK NEURAZILA

Share