Moje snacha žila v mém bytě 7 let a teď mi má za zlé, že jsem ji požádala, aby se odstěhovala

Moje snacha je velmi drzá. Ráda si hraje na bezmocnou. Chce, aby jí všichni neustále pomáhali. Všeho nechají a běží jí na pomoc. Když moje snacha Natálie dostudovala, za půl roku se vdala a začala žít s mým synem. Hned jsem navrhla, aby se po svatbě přestěhovali do jednopokojového bytu, který jsem zdědila po dědečkovi.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Okamžitě jsem synovi a jeho ženě oznámila, že je tam nechám dočasně bydlet. Během té doby jsem doufala, že si našetří peníze na zálohu na koupi bytu na hypotéku. Jakmile půjdu do důchodu, byt pronajmu. Můj důchod by byl velmi malý a já jsem chtěla žít normálně.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Natálie však měla zcela jiné plány. Byla to opravdová flákačka. Nerada pracovala. Ráda seděla doma a sledovala seriály. Proto se rozhodla, že si dítě pořídí hned. O rok později byla Natálie doma na mateřské dovolené. O rok později se s mým synem Alexandrem rozvedla.

Snacha / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Natálie byla velmi rozrušená: nevěděla, jak dál. Bylo mi jí líto a řekla jsem jí, že může prozatím zůstat v mém bytě. Ale jen pod podmínkou, že mi za dva roky byt vrátí. Doufala jsem, že si během těch dvou let najde práci a našetří peníze na zálohu na byt. Pořád jsem jí pomáhala: kupovala jsem jí jídlo, oblečení a hračky.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zkrátka jsem pomáhala, jak jen to šlo. A Natálie si žila podle svého. Rozhodla se, že v mém bytě bude žít navždy. Pracovala, ale nešetřila. Právě odjela na dovolenou a velmi dobře se oblékla.

Snacha / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Můj syn se podruhé oženil a koupil si byt na hypotéku. Na druhou stranu Natálie o koupě vlastního bytu ani neuvažuje. Řekla jsem Natálii, že musí byt vyklidit, ale ona to odmítá. Říká: „Jak můžete vyhodit svého vnuka na ulici? To je nelidské!“

Rodiče Natálie mají velký byt a ona může žít s matkou a otcem. Ale ona to nechce udělat. Místo toho požádala, aby mohla žít se svou sestrou. Ale ona řekla ne. A já jí dokonale rozumím. Natáliina drzost nezná mezí!

Snacha / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Pokud si léta nenašetřila peníze na bydlení, znamená to, že to neudělá ani v budoucnu. V co doufá? Není to jasné! Myslí si, že jí vždycky někdo pomůže? Takovou druhou tchyni mít nebude! Za šest měsíců odcházím do důchodu. Opravdu doufám, že do té doby Natálie můj byt opustí a já budu moci najít dobré nájemníky…

PSALI JSME: JAK SNADNO VYČISTIT UCPANÉ POTRUBÍ: JEDNODUCHÝ ZPŮSOB, KTERÝ JE MNOHEM LEVNĚJI NEŽ NAKUP SPECIÁLNÍHO PROSTŘEDKU

PŘIPOMÍNÁME: POPRVÉ JSEM LETĚL LETADLEM A NECHÁPAL, KDE SE BERE TOLIK DIVOKOSTI U TĚCH LIDÍ

Share