Jaké oblečení by si měla vybrat žena ve věku 65 let podle stylistů

Tatianě Karpové je 65 let. Její věk jí však nebránil v tom, aby měla vlastní účty na sociálních sítích a dokonce i blog. Její skutečný život je však hodně nevydařený: nikdo s ní nekomunikuje a nemá vlastní styl. Její syn Erik, znepokojený touto skutečností, přivedl svou matku do programu.

Tatiana Karpová / Zdroj: youtube.com

Volba syna

Sako, světlé džíny a rolák jsou dobrou kombinací, ale zároveň lehká a příliš tenká látka saka není nejvhodnější volbou. Hutnější materiál by byl lepší volbou.

Oblečení vybrané synem / Zdroj: duck.show

Styl britské královny je příliš staromódní. Věk ženy je zdůrazněn stuhou na krku jako ozdobou. Ale bílá košile je pro Tatianu rozhodně vhodným kouskem oblečení.

Oblečení vybrané synem / Zdroj: duck.show

Částečně přiléhavé šaty jemného růžového odstínu s jemnými záhyby spolu s dlouhými perlovými korálky vizuálně protahují výšku Tatiany, a jsou docela dobrou volbou.

Oblečení vybrané synem / Zdroj: duck.show

Volba stylistů

První vzhled od stylistů se skládal z vyšívané halenky, růžové vesty s širokým páskem a rovné sukně. Tento vzhled doplňují příliš těžké a výrazné černé mokasíny, které měly být nahrazeny méně křiklavými botami.

Oblečení vybrané stylisty / Zdroj: duck.show

Džíny a pruhované sako odpovídají představám syna, vertikální potisk ženu zeštíhluje, zatímco ozdobný krátký šátek a akcentní pruhy pomáhají skrýt nedokonalosti ženiny pleti a postavy.

Oblečení vybrané stylisty / Zdroj: duck.show

Vázaná sukně dodá ženám větší objem na bocích. Měla by být nahrazena jiným modelem sukně. Vzhled, který stylisté zvolili, však stále vypadá vítězněji a nápadněji.

Oblečení vybrané stylisty / Zdroj: duck.show

PSALI JSME: BÁRA MOTTLOVÁ PROMLUVILA O SVÉ NOVÉ NEMOVITOSTI: PŘESTĚHOVÁNÍ ALE V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ NEPLÁNUJE

PŘIPOMÍNÁME: JAK ODREAGOVAL NA NÁHRADU MODERÁTORKY TEREZY KOSTKOVÉ MAREK EBEN V SHOW STARDANCE

Share