Místo Terezy Kostkové může StarDance tuto sobotu moderovat Aleš Háma: „Kdo by nechtěl moderovat s pánembohem,“ uvedl herec

Všichni už si zvykli, že moderátory pořadu StarDance jsou Marek Eben a Tereza Kostková. V pondělí však vyšlo najevo, že Tereza se nakazila koronavirem a nyní musí být v karanténě. Vedení České televize ještě rozhoduje, ale je pravděpodobně, že Markovi bude pomáhat Aleš Háma. Píše o tom Blesk.cz.

Aleš Háma pro server ŽivotvČesku.cz řekl, že on sám se o této informaci dozvěděl teprve nedávno, nicméně se na to těší.

Aleš Háma / Zdroj: youtube.com

„Kdo by nechtěl moderovat s pánembohem,“ uvedl Aleš Háma. Jestli to bude on, tak bude show moderovat společně s Markem Ebenem.

Česká televize pro Blesk.cz tuto informaci nevyvrátila, ale ani přímo nepotvrdila. Podle mluvčí České televize Karolíny Blinkové je Aleš Háma jednou z variant.

Aleš Háma / Zdroj: youtube.com

Řekla Blesku, že všichni budou muset být testováni na koronavirus a že hodně bude záviset na výsledcích testů. Případný nový moderátor se bude také muset nechat otestovat.

Televize původně o to požádala vítězku 10. řady StarDance Veroniku Khek Kubařovou, ale herečka neměla možnost tak rychle změnit své plány.

Marek Eben a Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

Vše začalo v pondělí, kdy Tereza Kostková dostala pozitivní test na koronavirus. Poté bylo rozhodnuto, že 5 tanečních párů musí do karantény. Televize ještě řeší, jak přesně bude StarDance tuto sobotu probíhat.

PSALI JSME: JAK BUDE STARDANCE PROBÍHAT TUTO SOBOTU: DO KARANTÉNY BY MOHLO ZAMÍŘIT HNED 5 PÁRŮ

PŘIPOMÍNÁME: ANGELINA JOLIE JEN ZÁŘÍ: OBJEVILA SE NA VEŘEJNOSTI V NÁDHERNÝCH KOŽENÝCH ŠATECH

Share