„Místo spaní stojíte na hlavě nebo běháte po bytě“: popsala zdravotní problémy Kateřina Macháčková. Herečka prozradila, o jakou nemoc se jedná a proč nemůže spát

Herečka Kateřina Macháčková stále zachovává půvab a mladistvý elán, i když jeden zdravotní problém ji ale přece trápí. Profesorka Králová ze seriálu Život na zámku prozradila, že má syndrom neklidných nohou. Píše o tom web ahaonline.cz.

Před několika lety kvůli zdravotním potížím musela dokonce do nemocnice. „Byla jsem na spánkové klinice. Je hrozné, když jste unavený a nemůžete zamhouřit oči,“ uvedla Macháčková.

Kateřina Macháčková / Zdroj: youtube.com

Herečka nemohla usnout a místo spaní se ráno sprchovala studenou vodou. „Místo spaní stojíte na hlavě nebo běháte po bytě,“ podotkla umělkyně. Lékaři Kateřině Macháčkové řekli, že se jedná o syndrom neklidných nohou.

Dle její slov je to dědičné a může se s věkem zhoršovat. „V posledních měsících to nabírá grády!“ dodává umělkyně.

Kateřina Macháčková / Zdroj: youtube.com

O svých problémech se Macháčková svěřila na sociálních sítích a rozhodně není v tom sama. Podobné potíže mají i její známi.

Herečka je dcerou slavného režiséra Miroslava Macháčka, který trpěl depresemi a musel dokonce strávit několik měsíců v Bohnické psychiatrické léčebně. Macháčková dokonce uváděla, že po otci zdědila vznětlivou povahu.

Kateřina Macháčková / Zdroj: youtube.com

Syndrom neklidných nohou je neurologickým onemocněním a postihuje mnoho lidí, kteří cítí silné nutkání pohybovat končetinami v klidovém stavu nebo před spánkem.

PSALI JSME: KARLOS VÉMOLA PODĚKOVAL SVÉ PARTNERCE ZA SYNA: LELA CETEROVÁ DOSTALA DÁREK ZA 150 TISÍC

PŘIPOMÍNÁME: O VÁNOCÍCH A NA NOVÝ ROK SE ZMĚNÍ TERMÍNY VÝPLATY DŮCHODŮ: KOHO SE DOTKNOU

Share