Taťána Gregor Brzobohatá plánovala rozšířit rodinu, ale teď se rozvádějí: „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem“

Modelka a herečka Taťána Gregor Brzobohatá a její manžel herec, skladatel a zpěvák Ondřej Gregor Brzobohatý na svých sociálních sítích zveřejnili společné prohlášení, že se rozcházejí. Jejich cesty se prý rozešly. Modelka ale řekla o něco víc než její choť. Píše o tom portál Super.cz.

Taťána Gregor Brzobohatá / Zdroj: youtube.com

V příspěvcích na Instagramu neuvedli konkrétní důvody, proč se rozhodli ukončit svůj vztah. Napsali také, že důvodem není nepřátelství, nebo že by někdo z nich nechtěl založit rodinu nebo nemohl.

Brzobohatá prozradila ale o něco víc. Podle ní podala žádost o rozvod, když se z médií dozvěděla, že její manžel byl několikrát viděn s jinou ženou.

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

Jde o to, že fotografové portálu Blesk viděli hudebníka společně s tanečnicí Zuzanou Pilnou. Modelka byla touto informací velmi překvapena, to nečekala.

Řekla v pořadu Showtime, že pro ni to bylo velké zklamání v člověku, kterému věřila. Dodala, že chtěla, aby jejich rodina byla větší.

Taťána Gregor Brzobohatá / Zdroj: youtube.com

Kromě toho si vzpomněla, že na konci června letošního roku spolu s manželem obnovili manželský slib, bylo to od něj překvapení kvýročí svatby.

Na svém Instagramu k jejich společnému prohlášení přidala jednu větu. „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji,“ napsala Taťána Gregor Brzobohatá.

Taťána Gregor Brzobohatá / Zdroj: youtube.com

Spekulace, že jejich vztah prochází krizovým obdobím, se objevily už před několika měsíci. Na sociálních sítích nezveřejňovali společné fotografie a na veřejnosti se neobjevovali spolu.

Zrávy ze světa: Tyto svátky nebudou pro královnu Alžbětu jednoduché: všechno bude jinak. co se změní a proč

PSALI JSME: KARLOS VÉMOLA PODĚKOVAL SVÉ PARTNERCE ZA SYNA: LELA CETEROVÁ DOSTALA DÁREK ZA 150 TISÍC

PŘIPOMÍNÁME: „TEČKA JE SCIENCE FICTION“ : IMUNOLOG ŠINKORA SE PUSTIL DO VLÁDY A PROHLÁSIL, ŽE OČKOVÁNÍ NEBRÁNÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Share