Miroslav Etzler se vyjádřil k těm, kteří psali, že jen předstírá, že je nemocný: co jim herec odpověděl

Herec Miroslav Etzler už asi týden bojuje s koronavirem, je v nemocnici na JIP. Na svých sociálních sítích se ostře vyjádřil k drbům, které o něm začali někteří lidé mluvit. Píše o tom server TN.cz.

Někteří lidé napsali, že se nenakazil a že vlastně jen předstírá, že je nemocný. Jiní napsali, že ho údajně viděli v blízkosti nemocnice a že kouřil.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Dá se tedy říci, že hospitalizace herce se stala zajímavým tématem pro odpůrce očkování. Před téměř týdnem napsal, že je hospitalizován a že nebyl očkován a lituje toho.

„Chtěl bych se naposledy ohradit útokům, že jsem za tyto příběhy placený!“ napsal na Instagram Miroslav Etzler.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Herec všechny tyto spekulace popřel, podle něj jsou podobné drby nesmyslné. Nikdy nebyl odpůrcem očkování, ale neustále to odkládal a stalo se, že se nakazil a jeho stav je nyní vážný.

Je velmi vděčný zdravotníkům a lékařům, že se o něj v nemocnici starají.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Dodal, že nemá sílu reagovat na kritiky, a proto požádal, aby lidé psali cokoliv, ale aby to byla pravda. Popřál všem zdraví a požádal neočkované, aby o tom přemýšleli.

PSALI JSME: SIMONA KRAINOVÁ SI STĚŽUJE NA SOUČASNÁ PRAVIDLA PRO ŠKOLY: JEJÍ DĚTI SICE MOHOU CHODIT DO ŠKOLY, ALE JSOU ČASTO V KARANTÉNĚ

PŘIPOMÍNÁME: O KOLIK BY SE MOHLY ZVÝŠIT DŮCHODY PO MIMOŘÁDNÉ VALORIZACI: RESORT ZVEŘEJNIL PRVNÍ ODHADY

Share