Ministr zahraničí Jan Lipavský musel do izolace: Co se stalo

Šéf resortu zahraničí Jan Lipavský je nyní v izolaci kvůli koronaviru. Na svém Twitteru uvedl, že mluvil s indickým ministrem zahraničí, ale jednání proběhlo formou videokonference. Píšou o tom Novinky.cz.

Jan Lipavský na svém Twitteru napsal, že díky moderním technologiím mohl mluvit s indickým ministrem zahraničí bez osobního setkání.

Jan Lipavský / Zdroj: youtube.com

Poděkoval Subrahmanjamu Džaišankarovi za návštěvu. Český ministr doufá, že se mu Praha líbila a možná si vzpomene na dobu, kdy byl indickým velvyslancem v České republice.

Jan Lipavský / Zdroj: youtube.com

Šéf české diplomacie oznámil, že je v izolaci kvůli koronaviru. Neupřesnil však, co přesně bylo důvodem, zda měl pozitivní test na covid, nebo měl schůzku s někým nakaženým.

Jan Lipavský / Zdroj: youtube.com

Letos už pracoval z domova. 11. února ministr oznámil, že měl pozitivní výsledek testu. Nyní je ale opět nucen pracovat na dálku.

https://twitter.com/JanLipavsky/status/1533476341412159489?cxt=HHwWgoCzlfOmgMgqAAAA

Psali jsme:„Nikdy neříkej nikdy“: Alex Mynářová komentovala krizi v manželství a promluvila o dítěti

PSALI JSME: LETOS VÍTA RAKUŠANA A JEHO MANŽELKU ČEKÁ OSLAVA SEDMÉHO VÝROČÍ SVATBY: MINISTR PROZRADIL SVŮJ RECEPT NA ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: BABIŠ SVOU MOŽNOU KANDIDATURU NA PREZIDENTA NEOZNÁMÍ V ZÁŘÍ: EXPREMIÉR ŘEKL, KDY SE TO ALE MŮŽE STÁT A PROČ MĚNÍ TERMÍNY

Share