Milovník fastfoodu přestal jíst nezdravé jídlo a změnil se v atleta: Vzhled ale není v jeho seznamu změn to hlavní

Milovník fastfoodu utrácel spoustu peněz za nezdravé jídlo a snažil se tak přehlušit duševní bolest. Věřil, že jen fastfood mu pomůže se vyrovnat se smrtí své matky, ale mýlil se.

Martin Bryan, 32letý obyvatel anglického města Glasgow, čelí problémům, na které milovníci nezdravého jídla jen zřídka myslí. Podle deníku Mirror dali lékaři muži ultimátum: buď skoncuje rychlé občerstvení, nebo ho v budoucnu čeká celá řada vážných nemocí.

Muž/ Zdroj: medialeaks.ru

Mužovi byl diagnostikován prediabetický stav a také srdeční problémy. S váhou 171 kilogramů lékaři doporučili Martinovi zhubnout alespoň o 50 kg.

„Vždy jsem bojoval s nadváhou. Přestal jsem se ale o sebe starat, když moje matka, Margaret McMasterová, zemřela ve 42 letech. V té době jsem si neuvědomil, že zajídám svůj žal. Nyní se mi to ale zdá zřejmé. Ve skutečnosti mi jídlo během tohoto období přineslo alespoň trochu potěšení,“ řekl Martin Bryan.

Muž/ Zdroj: medialeaks.ru

V únoru 2019 Martin zahájil svou dlouhou cestu ke snižování hmotnosti. V tom mu pomohl trenér, který uviděl v muži potenciál a touhu vyrovnat se s ohrožením zdraví.

„Za vše vděčím svému trenérovi, který mi pomohl zůstat na správné cestě, ačkoli to bylo velmi obtížné. Před zahájením diety jsem vždy začínal svůj den v McDonald’s a na oběd a večeři jsem si objednával čínské jídlo nebo pizzu.

Muž/ Zdroj: medialeaks.ru

V průměru jsem utrácel asi 150 liber týdně na jídlo, což je asi čtyři tisíce liber ročně! Dokážete si to představit?“ přiznal muž.

Martin snížil pět jídel denně na klasická tři jídla denně, mezi snídaní, obědem a večeří nebylo žádná svačinka. Úplně vyloučil sladká a škrobová jídla a do stravy přidal zeleninu a libové maso.

„Teď jsem úplně jiný člověk. Už hodiny nesedím u počítače. Nyní jsem konzultantem osobních programů hubnutí, pomáhám lidem, kteří nevědí, jak dál žít. Je mi s nimi velmi dobře, protože až donedávna jsem byl na jejich místě,“ dodal Martin.

Za dva roky Martin Bryan díky správnému přístupu k výživě a cvičení zhubl o 30 kilogramů. Navzdory dramatické změně vzhledu si muž myslí, že mu dieta pomohla dostat se z deprese, ve které byl poté, co zemřela jeho matka.

„Úplně jsem změnil svůj život,“ tvrdí Martin.

PSALI JSME: DÍVKA SE ROZHODLA NEDĚLAT DEPILACI OBLIČEJE A ŘEKLA, JAK SE JEJÍ ŽIVOT ZA ROK ZMĚNIL

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZÍSKALA 3,5 MILIONU NAPSÁNÍM ESEJE O SVÉ KOČCE: NENECHALA SI JE ALE PRO SEBE

Share