Dívka získala 3,5 milionu napsáním eseje o své kočce: Nenechala si je ale pro sebe

Někteří lidé jsou prostě stvořeni pro dobro. Jasným důkazem toho je příběh této třináctileté dívky.

Dívka s kočkou/ Zdroj: goodhouse.ru

13letá obyvatelka Ferndale, Sydney Hertzbergová, už mnoho let dobrovolně pracuje v místním útulku pro kočky. Během spolupráce poskytla dočasné útočiště 19 zvířatům a jednomu kotěti poskytla trvalý domov, píše portál wxyz.com.

Mister Mittens (tak Sydney pojmenovala domácího mazlíčka) se objevil v jejím životě, když bylo kotěti jen čtyři dny. Podle jejích slov „ukradl její srdce“ a stal se nejbližším přítelem.

Dívka s kočkou/ Zdroj: YouTube

Právě se tato kočka stala hlavní postavou eseje, s níž se dívka rozhodla zúčastnit národní soutěže pořádané americkým obchodním řetězcem Petco.

Ve své eseji dívka napsala o svém přátelství s domácím mazlíčkem. Cindy trpí syndromem posturální ortostatické tachykardie. Podle dívky jí kočka pomáhá přežít záchvaty.

Dojemný příběh o kočce přinesl Sydney vítězství a hlavní cenu ve výši 50 000 $. Po obdržení šeku s působivou částkou nemohla Sydney uvěřit vlastním očím. Dívka si ale nenechala peníze pro sebe, ale poslala peníze do útulku, kde si jednou vzala kočku.

Dívka se rozhodla nezastavovat se nad tímto úspěchem. Cílevědomá Sydney se už připravuje na nový projekt, který začne letos.

V rámci tohoto programu pro domácí mazlíčky budou dobrovolníci hledat majitele pro staré kočky.

PSALI JSME: DÍVKA SDÍLELA VIDEO, VE KTERÉM UKÁZALA SVÉ VELKÉ ČELO: VIDEO ZÍSKALO PŘES 5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ>

PŘIPOMÍNÁME: TEN CHLAP SE BOJÍ SEZNÁMIT SE S DÍVKAMI, PROTOŽE JAKÁKOLIV Z NICH MŮŽE BÝT JEHO SESTROU: JAK JE TO MOŽNÉ

Share