Miloš Zeman během letní dovolené neporušuje svou tradici: prezident vyrazil na plavbu v člunu

Hlava státu Miloš Zeman se rozhodl pokračovat v tradici, takže dovolenou stráví v Novém Veselí na Vysočině na chalupě. Spolu s ním byla ochranka, pomáhali mu nastoupit do lodi a také z ní vystoupit. Když prezident cestou viděl lidi, samozřejmě je zdravil. Informuje o tom portál Blesk.cz.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček v minulosti uvedl, že hlava státu stráví dovolenou v Lánech i na Vysočině. Zároveň ale prezident stále pokračuje v práci i během dovolené.

Miloš Zeman v pátek opustil zámek v Lánech a vyrazil na Vysočinu. Ale také se cestou rozhodl obědvat v hotelu Rytířsko. Obvykle, když jede na chalupu, pak se také setká se svými známými.

Miloš Zeman / Zdroj: Blesk.cz

V sobotu se také prezident rozhodl neporušit tradici a vydal se k rybníku na plavbu v člunu. Protože má neuropatii, což v jeho případě znamená, že má problémy s nohama, přijel nejprve na vozíku.

Ochranka pomohla Miloši Zemanovi nasednout do člunu a pak z něj vystoupit. Prezident řekl pro TV Nova, že sice má problémy s nohama, ale ruce mu stále fungují normálně, takže mohl používat pádlo.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

V minulých letech také hlava státu plavala na lodi během své letní dovolené. Také každý rok jezdí na svou chalupu v Novém Veselí. Kromě toho tam staví dům, kam by se chtěl po skončení své funkce přestěhovat.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ PROMLUVILA O SPEKULACÍCH O ROZCHODU: CO VZKÁZALA FANOUŠKŮM ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: “CHYBÍ MI, ŽE SE NEMÁM O KOHO OPŘÍT”: JITKA BOHO PROMLUVILA, JAKÝM MUSÍ BÝT JEJÍ BUDOUCÍ PARTNER

Share