Matka si nechala narůst umělé řasy: když se její syn rozhodl, že otestuje, zda jsou dobře připevněné, moc toho litovala

Obyvatelka Anglie se radovala z nových řas, ale nepočítala s jedním ohrožujícím faktorem: se svým malým synem, který se zdá být zastáncem přirozenosti. Svou chybu si žena uvědomila ale až když už bylo po všem.

Dítě vytrhlo mamince umělé řasy / Zdroj: YouTube

Jessica Allen z anglického města Birminghamu si hrála se svým jedenáctiměsíčním synem Charliem, natáčela přitom sebe a chlapce do telefonu, brzy se však něco pokazilo. Doslova ve zlomku vteřiny Charlie natáhl ruku k tváři maminky, která se v tu chvíli odvrátila od telefonu, a chytil ji přímo za prodlužované řasy.

Vzhledem k tomu, že řasy Jessicy byly poměrně dlouhé, chlapec neměl problém je vytrhnout spolu s jejími přírodními řasy. Máma se vyděsila, když uviděla v Charlieho ruce hrst umělých řas a uvědomila si, co se přesně stalo.

Dítě vytrhlo mamince umělé řasy / Zdroj: YouTube

„Ztratila jsem dar řeči, když jsem viděla ty černé vlasy v jeho rukách. Pak si s nimi prostě začal hrát. Stalo se to tak rychle. Vzhledem k tomu, že umělé řasy byly přilepeny k mým přítomným, jsou také teď pryč,“ říká Jessica.

Podle maminky, ona zpočátku z šoku ani necítila bolest.

„Obvykle si s nimi opatrně hraje jedním prstem, ale tentokrát se rozhodl, že je uchopí. Nervózně jsem se zasmála, abych neplakala, a pak jsem jen pár minut ležela v posteli a přemýšlela o tom, co se stalo,“ řekla.

Dítě vytrhlo mamince umělé řasy / Zdroj: YouTube

Když se Jessica uklidnila, poslala zprávu své mistryní a doufala, že jí může pomoci, ale bez úspěchu. Umělé řasy jsou připevněny na přírodní, na místě, kde má maminka nyní pleš.

PSALI JSME: KOČKA, KTERÁ NEDÁVNO ZTRATILA SVÁ KOŤATA, UKRADLA NOVOROZENÉ ŠTĚŇÁTKA: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: PÁR SE ROZHODL KOUPIT 4 PŠTROSÍ VEJCE NA EBAY A PROVÉST ZAJÍMAVÝ EXPERIMENT: TAKOVÝ VÝSLEDEK ALE NEČEKAL

Share