Matka opustila svou dceru po narození, což dívce zachránilo život: Až dívka našla svou sestřenici, byla vděčná matce

Obyvatelka Spojených států nevěděla, kdo jsou její biologičtí rodiče, ale jakmile bylo odhaleno jméno její otce, její život se doslova obrátil vzhůru nohama. Nyní je žena ráda, že byla při narození opuštěna, protože to byla její jediná šance zůstat naživu.

Katie Gillchrist/Zdroj: medialeaks.ru

Katie Gillchrist, učitelka angličtiny ze Spojených států, věděla od dětství, že žije se svými nebiologickými rodiči. Matka opustila svou dceru bezprostředně po jejím narození, takže dívka byla věnována péči personálu sirotčince, který našel jí nové rodiče.

Jako teenagerka si Katie představovala, jaký by byl její život, kdyby vyrůstala ve vlastní rodině. Kromě toho dívka přemýšlela, jestli má bratry nebo sestry, ale šance zjistit pravdu o jejím životopise se jí dostala mnohem později.

William Bishop/Zdroj: medialeaks.ru

V roce 2017 se Katie rozhodla provést test DNA, ale výsledek ji překvapil více, než očekávala.

Na základě výsledků genetické analýzy bylo jasné, že Katie má sestřenici Susan Gillmore, která žila a pracovala jako genealogička na univerzitě v Maine. Žena kontaktovala Susan a domluvila se na setkání.

“Byli jsme ohromeni, jak jsme si podobní, a oba učitelé,“ řekla Katie.

William Bishop v dětství/Zdroj: medialeaks.ru

Žena byla ráda, že se jí podařilo najít sestru, ale to nevyčerpalo její zvědavost. Gillchrist požádala Susan, aby jí pomohla najít další členy rodiny.

Gillmore měla přístup k databázi, s níž pomáhala studentům a klientům sestavovat rodokmeny. Kromě toho žena věděla něco o svých příbuzných i bez digitálních asistentů, ale nespěchala odhalit pravdu své sestře.

William Bishop nyní/Zdroj: medialeaks.ru

“V určitém okamžiku jsem si uvědomila, že Susan dokonale věděla, kdo jsou moji rodiče, a zeptala jsem se jí přímo. Pak mi dala jen jméno mého otce – William Bradford Bishop.“ Katie byla potěšena a zahájila malé internetové hledání, aby najít otce, ale první článek ji uvrhl do otupělosti. Nejenže ona hledala muže: její otec byl zločinec.

DNA/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Od 70. let se americká vláda snaží vypátrat Williama Bishopa, který je obviněn z útoku na jeho vlastní manželku a tři děti.

Je známo, že muž uprchl z místa činu přestěhováním do jiného státu – Severní Karolíny. Bradford je nyní jedním z deseti nejnebezpečnějších zločinců v Americe.

Je známo, že muž pracoval jako zaměstnanec amerického ministerstva zahraničí a hovoří plynně pěti jazyky: angličtinou, francouzštinou, srbochorvatštinou, italštinou a španělštinou.

Hovor ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Na začátku roku 1976 bylo Bishopovi odepřeno povýšení a podle vyšetřovatelů to vedlo k tomu, že 1. března se muž, kterému bylo tehdy 39 let, opustil práci a odešel domů a použil nedávno zakoupené kladivo pro jiné účely.

V následujících letech byl Bishop viděn v Belgii, Anglii, Finsku, Holandsku, Německu, Řecku, Itálii, Španělsku, Švédsku a Švýcarsku. Existují verze, že nyní muž žije v Itálii a pracuje jako učitel, ale tato hypotéza není potvrzena.

ČTĚTE TAKÉ: MOJE ŽENA PORODILA SYNA A OPUSTILA HO. VZAL JSEM HO Z PORODNICE

PSALI JSME: RODIČE NA TOTO DÍTĚ ČEKALI 30 LET: PŘEDTÍM VŠAK MAMINKA UŽ PORODILA 14 DĚTÍ, ALE JEN NYNÍ JSOU NEJŠŤASTNĚJŠÍ

Share