Moje žena porodila syna a opustila ho. Vzal jsem ho z porodnice

Bůh někdy dává děti matkám, které je vůbec nepotřebují. A ti, kdo se modlí za dětí, nemohou svůj sen proměnit ve skutečnost.

Tento příběh je ze stejné série.

Martin a Aneta se setkali ve obchodním centru. Oba byli kariéristé. Vstoupila do jeho života a nabídla se, že se vdají. Martin nebyl nijak zvlášť proti.

Vzali se.

Martin chtěl rodinné štěstí, pohodlí. Aneta si ale představovala život úplně jinak. Ráda chodila nakupovat, bavit se, cestovat. Neuklízela, nevařila, nic nedělala.

Muž s dítěm/Zdroj: poradnytsya.info

Martinovi se nelíbilo chování jeho manželky. V rodině vypukly nekonečné skandály.

O několik měsíců později se Aneta dozvěděla, že od něj očekává dítě. Ale toto dítě by mohlo zničit její plány na celý život. Řekla Martinovi o těhotenství a řekla, že by chtěla přerušit těhotenství, ale termín byl příliš dlouhý.

Martin nemohl uvěřit svým uším. Byl strašně naštvaný. Vztahy se ještě zhoršily.

Během těhotenství Aneta a Martin téměř spolu nekomunikovali jako manželé. Martin měl jen jednu naději, že až se dítě narodí, srdce jeho manželky bude naplněno mateřskou láskou a všechno bude v pořádku.

Muž s dítěm/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Bohužel to však zůstalo jeho snem. Po narození dítěte, stále v porodnici, Aneta napsala odmítnutí. Když jí její manžel přišel vstříc, začala ho obviňovat ze všech hříchů.

Martin už takové chování nemohl tolerovat. Rozvedli se.

Martin vychoval svého syna sám. V dnešní době to často najdete. Zpočátku mu ve všem pomáhala matka. Ale čas plynul a on potkal krásnou dívku. Stala se skutečnou matkou jeho syna. Vzali se a jeho nová manželka mu porodila krásnou dceru.

Nyní je Martin opravdu šťastný. Ani nezmíní minulost.

A  Aneta… nikdy neměla normální život.

PSALI JSME: CO KRÁLOVSKÁ RODINA NEMŮŽE JÍST: NĚKTERÉ Z POTRAVIN VÁS JISTĚ PŘEKVAPÍ

PŘIPOMÍNÁME: RODINA PŘEMĚNILA SVÉ OBYDLÍ NA DOMOV „HOBITA“ Z PÁNA PRSTENŮ: JAK VYPADÁ UVNITŘ

Share