Matka a dcera se rozhodly změnit svůj vzhled a utrácely desítky tisíc dolarů za plastiku. Zda se jim líbí jejich nový zevnějšek

Téměř každá žena chce změnit svou postavu, zhubnout, mít zdravou pleť a vypadat o několik let mladší. Dosahují svého cíle různými způsoby.

Někdo ráno běhá, někdo správně jí a některé dámy se dokonce obracejí na plastického chirurga, pokud nejsou spokojeny s prsy, nosem nebo jinými částmi těla.

Georgina a Kayla před plastikou / Zdroj: dailymail.co.uk

Georgina Clarke a její dcera Kayla se rozhodly nejen změnit svůj vzhled, ale stát se jako jejich idol, modelka Katie Price.

Georgina a Kayla / Zdroj: dailymail.co.uk

K tomu potřebovali asi 90 tisíc dolarů. Musí také neustále navštěvovat opalovací studio, které stojí značnou částku.

Georgina a Kayla / Zdroj: optim1stka.ru

Ženy si zvětšily rty a prsa, změnily účesy a barvu vlasů. Dcera si na všechna tato potěšení vydělala peníze, pomáhala jí matka.

Kayla / Zdroj: optim1stka.ru

První fází byl striptýz, kterému se začala věnovat od 17 let, poté za určitý poplatek komunikovala s bohatými muži.

Georgina a Kayla / Zdroj: optim1stka.ru

Za pěkný rozhovor se starým milionářem získávala velkou částku. Matka podporovala svou dceru, věřila, že cesta, kterou zvolila, byla skutečně správná.

Georgina a Kayla / Zdroj: optim1stka.ru

Jejich hlavním cílem je rychle získávat peníze, které tolik potřebují k dosažení požadovaného výsledku. Podle matky vypadají skvěle, zejména dcera.

PSALI JSME: MILION ZA PLASTIKY A 6 KILO NUTELLY ZA MĚSÍC: NEOBYČEJNÁ MODELKA PRO SVŮJ SEN JDE OPRAVDU PŘES VŠECHNY PŘEKÁŽKY

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADÁ CHLAP, KTERÝ UTRATIL 30 TISÍC LIBER ZA PLASTIKU A UDĚLAL SI Z TVÁŘE INSTAMASKU

Share