Markéta Konvičková, o níž se spekuluje, že je zase těhotná, prozradila, zda je to pravda

Česká zpěvačka, která se věnuje žánru populární hudby, sedmadvacetiletá Markéta Konvičková v letních měsících ukazuje sledujícím na Instagramu fotky z dovolené.

Proto se nejen v komentářích, ale v médiích se začalo spekulovat ohledně stavu Konvičkové. Veřejnost je zvědavá, zda není zpěvačka zase z požehnaném stavu.

Konvičková se přiznává, že během dovolené se jen přejedla. „Ne, nejsem těhotná, nebojte. To jenom ráda jim,“ uvedla pod příspěvkem na své stránce.

Dodala, že navíc když má nedostatek spánku, tak energie čerpá z čokolády, kterou ale má v plánech vyměnit za čerstvé ovoce.

Někteří fanynky oblíbenou zpěvačku začaly bránit. „Člověk si špatně stoupne na fotku nebo zvolí špatné oblečení a už je těhotný, to znám,“ napsala pod příspěvkem jedna z nich.

ČTĚTE TAKÉ: MARKÉTA KONVIČKOVA SI NA SVÉM INSTAGRAMU POSTĚŽOVALA NA TO, ŽE VYCHOVÁVAT DÍTĚ O SAMOTĚ NENÍ ZROVNA JEDNODUCHÉ: CO JÍ UNAVUJE NEJVÍC

PSALI JSME: SVĚDKEM NA SVATBĚ MŮŽE BÝT JEJÍ DCERA AMÁLKA: ZASNOUBENÁ MARKÉTA KONVIČKOVÁ ŘEKLA, KDY SE BUDE KONAT VESELKA

Share