Svědkem na svatbě může být její dcera Amálka: zasnoubená Markéta Konvičková řekla, kdy se bude konat veselka

Markéta Konvičková je sice zasnoubená už od minulého roka, ale svatba se zatím konat nebude. Dočká se veselky se svým přítelem Reném Kubošem až napřesrok, ale to také zatím není jisté. Píše o tom extra.cz.

Markéta Konvičková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka uvedla, že jsou s partnerem zasnoubení už více než rok a svatbu řeší pomalu. Kvůli koronavirové epidemii se přípravy ale téměř zastavily.

„Nejspíš k ní dojde příští rok, nebo i později. Uvidíme,“ řekla Markéta s tím, že nyní přemýšlí o tom, kde svatba proběhne.

Markéta Konvičková a René Kuboš / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka dodává, že chce mít uvolněnou svatbu a proto se moc plánováním nezabývá. Nechce žádné formality a mělo by se jednat spíše o letní párty. Umělkyně není totiž příznivce klasických svateb s formalitami.

Konvičková s humorem uvedla, že svědkem na svatbě může být její dcera Amálka, která už téměř začala chodit. Těší se rovněž na koncerty po dlouhé přestávce.

Markéta Konvičková / Zdroj: youtube.com

Vystoupení bude mít v létě. Je ráda, že se jí ozývají pořadatelé. Bojí se ale, že by vláda mohla znovu schválit opatření. Dcerku jí během koncertu vždy někdo hlídá v zákulisí a nemá s tím problém.

PSALI JSME: „NAŠE RODINA PROŽÍVÁ TOTO NELEHKÉ OBDOBÍ VELMI BOLESTNĚ“: CO PROZRADIL SYN HEREČKY LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ ABRHÁM MLADŠÍ O POSLEDNÍM ROZLOUČENÍ

PŘIPOMÍNÁME: VENDULA PIZINGEROVÁ SE SVÝM MANŽELEM A OSMIMĚSÍČNÍM SYNEM VYRAZILA NA ČUNDR: MALÝ JOSEF SE PŘIPRAVUJE NA CESTOVÁNÍ SPOLEČNĚ S RODIČI

Share