Manžel svou ženu před všemi velmi urazil, ale celý internet se postavil na jeho stranu

Manžel svou ženu velmi urazil. Nastala nepříjemná situace spojená s tím, že se manželka dostala do dalšího konfliktu se svou tchyní.

Muž se choval hrubě a žena k němu samozřejmě zachovala zášť. Diváky však potěšilo, že se pro takový čin rozhodl.

Muž a žena / Zdroj: mirfactov.com

Mladík nejprve vypověděl, že se jeho vyvolená rozhodla opustit práci a vést domácnost, stejně jako jeho matka. Ale okolnosti, které vedly dámy k tomuto rozhodnutí, se liší.

„V dospívání moje matka opustila školu, ale ne z vlastní vůle, ale z důvodu, že její rodiče zemřeli. Rozhodla se pro práci, byla nejstarší ze sourozenců a cítila zodpovědnost za sestry a sourozence,“ vypráví hrdina publikace.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Můj otec opustil tento svět dva roky po uzavření manželství s mou maminkou. Tehdy mě máma nosila pod srdcem. Pomáhaly jí její sestry a sourozenci, ale musela také pracovat na několika pracích současně,“ říká autor.

Konflikt mezi ženami vypukl nečekaně. V ten den se celá rodina shromáždila u jednoho stolu, aby večeřela a povídala si. Po jídle se manželka postavila a řekla, že půjdeme dříve, protože děti musí ráno vstávat do školy.

Muž a žena / Zdroj: mirfactov.com

Autorova matka požádala rodinu, aby zůstala, protože se neviděli asi dva roky. Manželka reagovala agresivně. Její projev směřoval k tomu, že matka jejího manžela je nevzdělaná, takže o významu vzdělání nic neví.

„Zranila mou matku a já ženě odpověděl, že i přes vzdělání se nikdy nenaučila dobrého chování,“ popsal muž.

Rodinná hádka / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: „TADY MÁTE, MÁMO, TISÍC KORUN. A SBOHEM,“ ŘEKLA SNACHA A PRÁSKLA DVEŘMI

PŘIPOMÍNÁME: ŘEKLA JSEM SYNOVI, ŽE HO NEBUDU KRMIT, DOKUD NENAJDE PRÁCI: ŽENA TAKÉ ROZDĚLILA POLICE V LEDNICI

Share