Řekla jsem synovi, že ho nebudu krmit, dokud nenajde práci: Žena také rozdělila police v lednici

Natalia je rozvedená žena středního věku. Bydlí v třípokojovém bytě s dětmi. Žena má pětadvacetiletého syna a dceru , která ještě chodí do školy. Syn před třemi lety vystudoval univerzitu a od té doby nikde a nikdy nepracoval. Dokonce pracovat i nechce. Také se nechystá založit rodinu. Nemá žádné cíle, plány a ambice.

Natalia se snažila udělat vše pro to, aby pomohla synovi usadit se v tomto životě. Sama hledala pro syna práci, snažila se ho zaměstnat přes známe, zapojila do toho i svého bývalého manžela.

Práce/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ani jedna její snaha žádným způsobem nepomohla. Ten chlap zůstal nezaměstnaný. Ano, někdy se dostal do nějaké organizace, ale pak o měsíc později odtud odcházel na vlastní žádost.

Syn Natalie vysvětluje svou neochotu pracovat tím, že hledá sebe. Navíc ta mzda, kterou zaměstnavatelé nabízejí, je tak mizerná, že se kvůli ní nechce nic dělat. A proč? Protože je lepší si lehnout doma.

Práce/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Chlap se jmenuje Andrej, a ten celý den leží na gauči a dívá se do telefonu nebo hraje počítačové hry a sedí u počítače. Kdybych mohla, vzala bych mu počítač, ale nemůžu, protože je to dárek jeho otce. Internet také nemohu vypnout, protože dcera ho potřebuje ke studiu.

„Dřív jsem Andrejovi dokonce dávala auto, protože říkal, že jezdí na pohovory. Když jsem však viděla, jak na ní jezdí jeho kamarádi, zakázala jsem mu půjčovat moje auto. Sama pracuji a mám dceru Táňu. Musím jí dávat peníze, protože je ještě nezletilá. Ale proč bych měla dávat peníze 25letému synovi?

Hádka syna a maminky/ilustrační foto/Zdroj: dreamstime.com

Andreje ani netrápí svědomí. Ani nepovažuje za nespravedlivé, že matka celý den pracuje, a syn leží na gauči. Včera jsem se s ním zase pohádala a řekla jsem mu, aby se ani nedotkl potravin, které jsem koupila za své peníze. Co bude jíst? Není to můj problém, má čas najít práci.

Dala jsem mu horní polici v ledničce a zbytek bude náš s Táňou. Teď budu kupovat potraviny jen pro dva. Samozřejmě je mi líto syna, protože jsem matka. Ale takové chování už vydržet nemůžu. Možná, když si uvědomí, že opravdu nemá co jíst, najde si práci.

Syn/ilustrační foto/Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: „TŘI GENERACE, ŽÁDNÉ FILTRY“: SARA SANDEVA ZVEŘEJNILA SPOLEČNOU FOTKU S MAMINKOU A BABIČKOU. HEREČKA VYSVĚTLILA, PROČ NECHCE ŽÍT V MAKEDONII

PŘIPOMÍNÁME: SESTRA NECHALA DVĚ DĚTI U STARÉ MATKY NĚKOLIK DNÍ A SAMA SI ODJELA ODPOČÍVAT

Share