Manžel přivedl ke stylistům staromódní ženu, kvůli které trpí i jeho pověst: Jak ji změnili

Hrdinou dnešního článku je Milena. Je jí 57 let, pracuje jako kreativní ředitelka ve velké IT společnosti a je nezávislým expertem OSN, ale za život se nenaučila oblékat. Nemá svůj vlastní styl a vkus, a proto návrháři toho využívají a nabízejí to nejabsurdnější oblečení.

Milena / Zdroj: femmie.ru

Kvůli vzhledu Mileny trpí nejen její image, ale i pověst manžela. Přivedl ji ke stylistům aby jí ukázali, jak by se měla oblékat dáma jejího věku a postavení.

Obraz „před“ č. 1

Milena / Zdroj: femmie.ru

Žlutý oblek vyšívaný slunečnicemi hrdinka považuje za hrdost svého šatníku. Milena vyšla se ukázat stylistům v tomto obleku, ale nikdo to neocenil.

Obraz „před“ č. 2

Milena / Zdroj: femmie.ru

Pro vystoupení v OSN si Milena připravila černo-červený oblek složený z bundy s objemným límcem a manžetami a dlouhé sukně se závratným střihem vzadu. Oblečení dobře sedí na postavě, ale vyvolává jen smích a zmatek. O eleganci a statusu nemůže být řeč.

Obraz „před“ č. 3

Milena / Zdroj: femmie.ru

Dlouhé šaty z laciné látky a pláštěnka na ramena, upevněná broží, vypadají velmi levně. Síťovaný klobouk a zlaté boty dokončují tento monotonní obraz. Vypadá to dost uboze: taková sada je vhodná pro herce na jevišti v divadle, ale v žádném případě ne pro váženou dámu.

Obraz „po“ č. 1

Milena / Zdroj: femmie.ru

V této sadě jsou také květiny, ale ne ve formě výšivky, ale vytištěné na kabátu. Halenka děla jasnější barvu pleti hrdinky a činí její modré oči výraznější. A zkrácené džíny s roztrhanými hranami a sandály ve sportovním stylu dodávají kostýmu dynamiku a odvahu.

Obraz „po“ č. 2

Milena / Zdroj: femmie.ru

Pro obchodní jednání stylisté připravili jednoduché, ale osvěžující a šťavnaté oblečení. Růžová halenka, hořčičné kalhoty a bílá bunda vypadají dobře na Mileně. Takové oblečení je dost vhodné pro zasedání OSN.

Obraz „po“ č. 3

Milena / Zdroj: femmie.ru

Prostorné šaty s velkými květy jsou vhodné pro letní procházky, večery a neformální setkání. Jeho řez skrývá všechny nuance siluety hrdinky a nezakrývá její pohyb, zatímco vypadá dostatečně ženský a diskrétní.

PSALI JSME: VÁŽNĚ JSEM ZMĚNIL NÁZOR O SVÉ ŽENĚ, POTÉ, CO OTĚHOTNĚLA

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL PŘIVEDL SVOU PÁTOU ŽENU KE STYLISTŮM A POŽÁDAL JE O ZMĚNU VZHLEDU: VE FINÁLE ONA SAMA CHTĚLA OPUSTIT MUŽE

Share