Manžel odmítá bydlet v jednom bytě s mými rodiči, protože můj otec se ho pořád snaží vychovávat a dává mu rady

Od naší svatby uplynulo více než pět let. Od doby, co jsme se vzali, jsme začali žít u mých rodičů. V naší rodině chodí do práce jen můj manžel. Já jsem teď na mateřské. V současné době v našem domě bydlím já s manželem, můj táta s mámou a moje dítě. S tátou a mámou jsem si vždycky rozuměla a s manželem máme také dobrý vztah.

Šťastný pár / Ilustrační foto / Zdroj: 5psy.ru

Cítím se skvěle ve svém domě. Dostali jsme manželem od rodičů obrovský pokoj a z našeho pokoje je přístup na balkon a z balkónu je dokonce nádherný výhled na park.

Ale je tu jeden velký problém, který narušuje můj život s manželem – můj táta. Pokaždé, když se manžel vrátí, můj otec se na něj začne zlobit. To se opakuje každý den.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: marieclaire.ru

Ale můj manžel to nemůže neustále tolerovat. Mají velmi napjatý vztah. Přála bych si, aby otec alespoň jednou v životě řekl, že je rád za naše manželství. Ale každý večer začíná nový skandál a táta neustále nazývá svého manžela strašným manželem, který se ani nestará o svou ženu a nemá o ni strach.

Manžel nevydržel výtky mého otce a nabídl nám, abychom se brzy odstěhovali. Ale já se bez své matky neobejdu, protože matka mi velmi pomáhá s dítětem.

Matka a dcera / ilustrační foto / Zdroj: marieclaire.ru

Žije se mi tu dobře, poblíž je park a supermarket, moje matka také říká, že bychom u nich měli zůstat další tři až čtyři roky, protože dítě je ještě malé. Snažíme se dohodnout s mým tátou, aby se nám do vztahu nepletl, ale každý den pořád přednáší o tom, jak správně zacházet s rodinou.

Manžel mě neustále poslouchá, protože on hádky také nepotřebuje. Můj otec ho po takových činech považuje za zbabělce. Odkdy nemůže být manžel starostlivým a laskavým člověk, když poslouchá rady manželky?

Stěhování / ilustrační foto / Zdroj: marieclaire.ru

Začínám mít podezření, že se brzy odstěhujeme nebo že začneme s mým manželem strašně hádat. Nechci si myslet, že by se to mohlo stát. Ale to je nevyhnutelné.

PSALI JSME: MUŽ SI VZAL DOST NEOBVYKLOU «NEVĚSTU»: MANŽELSTVÍ VŠAK VYDRŽELO JEN 4 DNY

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZHUBL 50 KG KVŮLI KILTU, VE KTERÉM SE PŘED 30 LETY OŽENIL

Share