Dagmar Patrasová je na Felixe Slováčka naštvaná: je ráda, že je manžel po mrtvičce v pořádku, ale s jeho chováním není spokojená

Nedávno měl saxofonista Felix Slováček takzvanou malou mrtvici. Jeho manželka herečka Dagmar Patrasová je ráda, že muzikant je už doma a že je v pořádku. Je na něj však také naštvaná. Píše o tom Blesk.cz.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Patrasová se dozvěděla, že její manžel měl přechodnou ischemickou ataku mozku a kvůli tomu skončil v písecké nemocnici. Chtěla okamžitě jet do nemocnice, aby ho navštívila.

Dokonce se rozhodla nevěnovat pozornost tomu, že Slováček jel na výlet se svou bývalou milenkou Lucií Gelemovou a při ní zkolaboval.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

„Měla jsem o Felixe velký strach, vždyť je to můj manžel, kterého mám pořád ráda,“ uvedla Dagmar Patrasová.

Zavolala mu, že za ním přijede, ale on byl proti. Podle jeho slov za ním každý den chodila Lucie Gelemová. Herečka byla velmi rozčarovaná, protože je jeho manželkou už 40 let a právě ona by mu v této situaci měla pomáhat.

Lucie Gelemová / Zdroj: youtube.com

Kvůli tomu nikam nejela, rozhodně nechtěla být vyhozena. Tvrdí ale, že by byla ochotná i tolerovat, kdyby manželovi nevadilo, že za ním přijela.

Hudebník pak médiím vysvětlil, že když byl v nemocnici, byly s ním Lucie Gelemová a jeho nejstarší dcera René. Chtěli za ním přijet také jeho syn Felix mladší a dcera Anna, ale řekl, že to dělat nemusí, že už se cítí dobře.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Dádě se také rozhodně nelíbilo, že Felix neřekl, že i ona za ním chtěla přijet. „Udělal ze mě takhle na veřejnosti pěknou krávu,“ dodala herečka.

V pondělí jí hudebník zavolal a oznámil, že ho do Prahy přiveze Gelemová. Nelíbilo se jí také, že jejich společný mercedes řídila jeho exmilenka, ale k tomu se už nevyjádřila.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Felix Slováček po příjezdu do české metropole šel na večeři se svou dcerou Annou. Pak spolu přišli domů k Patrasové a přinesli jí večeři. Podle herečky oba vypadali dobře, takže byla spokojená.

Den poté hudebník dokonce prohlásil, že mu lékaři pohlavní styk nezakázali, ale naopak mu doporučili, aby se tím zabýval častěji.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

To jeho manželku ještě více rozčílilo, kvůli tomu dokonce začala předpokládat, že možná má i další přítelkyně. Patrasová hodlá koncem týdne na pár dní odjet do Florencie, chce si odpočinout.

PSALI JSME: VLADIMÍR POLÍVKA UKÁZAL SVOU PŘÍTELKYNI: S POHLEDNOU BLONDÝNKOU VYRAZILI NA PREMIÉRU FILMU

PŘIPOMÍNÁME: ADAMOVÁ PEKAROVÁ SE ZMÍNILA O ZBAVENÍ PREZIDENTA PRAVOMOCÍ PRO NEZPŮSOBILOST: POLITIČKA ŘEKLA, KDY BY SE O TOM MOHLO JEDNAT

Share