Manžel nechtěl dceru a odešel, když jsem ji porodila: Za nějakou dobu jsme ho potkali v parku

Je mi 30 let a jsem šťastná svobodná matka. Ano, není to překlep, jsem šťastná. Mám dceru, které jsou už dva roky a jsme s ní šťastná rodina. Vím, že takových samoživitelek s dítětem je v naší zemi hodně. Ale ráda bych vyprávěla svůj příběh.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

S manželem jsme se seznámili, když mi bylo 25 let. Byla to silná láska, pak manželství. Společně jsme pracovali, společně koupili byt, rozvíjeli svůj byznys. Mohlo by se zdát, že vše bude nyní v pořádku. Měli jsme všechno pro naše štěstí. Jediná věc nám chtěla, snili jsme o dítěti.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Manžel velmi chtěl syna, ale já jsem mu pořád opakovala, že se může narodit klidně i holka, objednat si, jak v obchodě nevyjde. Vždycky se štval, když jsem takto odpovídala. A ve 28 letech jsem otěhotněla.

Těhotna žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Manžel skákal štěstím, chodil po známých a vyprávěl, že bude mít syna. Zastavovala jsem ho, říkala jsem mu, ať nespěchá, že se může narodit kdokoliv. Ale on si byl jistý, a také mi řekl, prý když neporodím syna, tak mě opustí. Myslela jsem, že si dělá srandu.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: babymir.net

A tady je den porodu, manžel čeká na chodbě. Sestřička mu ukazuje dceru, já porodila holčičku. A co si myslíte, ani se na ni nepodíval. Otočil se a odešel. Volala jsem mu, volala mu i moje máma, ale on nezvedal telefon a pak telefon vůbec vypnul.

Telefon / Ilustrační foto / Zdroj: soulpost.ru

Z porodnice mě přivezli příbuzní domů. Jaké bylo moje překvapení, když jsem nenašla věci svého manžela v bytě.

Miminko / Ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Neplakala jsem, vždyť jsem měla maličkou dcerku, mojí krev. Prostě jsem tu stránku zavřela a požádala o rozvod. V pohodě nás rozvedli a tak nám platil alimenty. Když otec nechce být se svou dcerou, tak ani nemusí.

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: timeforwoman.ru

Nedávno jsem byla s dcerou v parku a uviděla bývalého manžela. Ten se okamžitě začal prosít k nám, říkal, že udělal chybu. Sám byl špinavý a smrděl alkoholem. Na co ho potřebuji? Na co ho potřebuje dcera? Není to otec, jen dárce spermatu, nic víc.

Matka a dcera / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MANŽELCE NÁHLE ZAVOLAL BÝVALÝ SPOLUŽÁK A POŽÁDAL O URGENTNÍ POMOC: DÁLE MI VŠE VYSVĚTLILA PO TELEFONU

PŘIPOMÍNÁME: UPLYNULO ŠEST MĚSÍCŮ A ADAM SE CHTĚL S OLÍVIÍ OŽENIT: KDYŽ SE ALE RODIČE PRÁVĚ CHYSTALI NA SVATBU, DO JEJICH DOMU VEŠLA CIZÍ DÍVKA

Share