Uplynulo šest měsíců a Adam se chtěl s Olívií oženit: Když se ale rodiče právě chystali na svatbu, do jejich domu vešla cizí dívka

Uplynulo šest měsíců a Adam udělal nabídku Olívii. V osudný den se jeho rodiče právě chystali na svatbu, když do jejich domu přišla cizí dívka. „Požádal jsem jich, aby ji nevyháněli, a řekl jsem něco, co všem vzalo jazyk“ říká Adam.

Adam a Olívie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Letos má Olívie 35. Rodiče jsou unavení jí říkat, že sní o vnoučatech. Protože staré sklamání se usadilo tak hluboko v duši dívky, že nebyla připravena s někým vybudovat vztah. Olívie ani nikomu nepřiznala, že ve svých 35 letech stále věří na zázraky. V práci byla vždy opatrná, byť trochu přísná, její podřízení se dokonce trochu báli své vedoucí prodeje Olívie Mikešové.

A přestože se držela stranou od lidí, ve svém srdci zůstala malou dívkou, u které byla na prvním místě upřímnost, láska, spravedlnost. Olívie si často pamatovala, jak jí její milovaná babička celou dobu říkala „Sněhurka“, a to vše proto, že se Olívie narodila na Silvestra.

Olívie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V jejím životě se neustále odehrával nějaký „novoroční zázrak“. Kromě nového roku Olívie stále milovala svátek svatého Mikuláše. Ve vesnici, kde se narodila, bylo v noci 19. prosince zvykem dávat dárky. Tady je, dítě, probouzející se a pod polštářem celá hromada dárků, které tam předtím nebyly – sladkosti, hračky a oblečení. Olívie byla jediným dítětem v rodině, proto ji Mikuláš vždy štědře obdaroval. Rodiče svou dívku velmi milovali, a tak se jí snažili dát vše, co mohli. Po ukončení školy odešla Olívie do města, aby vstoupila na univerzitu. V té době bylo velmi obtížné vstoupit bez známých, ale Olívie byla zařazena do seznamu účastníků na pohovor, protože absolvovala školu se zlatou medailí.

Olívie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

A o pět let později už Olívie učila děti v místní škole matematiku. Je pravda, že byla najata pouze jako náhrada za mateřskou dovolenou, ale dívka byla šťastná, protože se chtěla alespoň zaháknout. V pedagogické oblasti se cítila jako ryba ve vodě, a přestože dostala hned 9. třídu, zvládla to velmi obratně. Pak o tři roky později byla Olívie nucena vrátit své místo učitelce, která šla na mateřskou dovolenou a tak si začala hledat práci. Ale nemohla najít místo ve škole, takže když jí kamarád nabídl práci ve firmě, souhlasila. A jednoho dne na Silvestra šla Olívii do vesnice k její rodičům. Zmeškala poslední autobus do jejích dědiny, tak stála ve vánici na zastávce a nevěděla, co dělat – vrátit se domů nebo co… A zatímco dívka přemýšlela, vedle ní zastavilo luxusní auto. Byl to Adam, on také, stejně jako Olívie, šel k babičce do vesnice.

Svátky / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Dívku okamžitě poznal, přestože se viděli naposledy před 20 lety, když byla Olívie ještě na základní škole. Adam byl o 6 let starší než ona, takže se znali pouze zběžně. Cestou do vesnice Adam přiznal, že nebylo těžké dívku poznat, protože babička mu o ní nepřestává vyprávět, sní o tom, že se její snachou stane sousedka Olívie. A že se nyní setkali, nazval Adam osudem.

Svátky s rodinou / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Od té doby se nerozešli, držel se Olívie a věřil, že je to osud. O šest měsíců později požádal Adam svou dívku o ruku. Rodiče se právě chystali na svatbu, když do domu vstoupila cizí dívka. Požádal je, aby ji nevyháněly, no dívka jen přišla a řekla, že čeká s Adamem dítě. Svatba se tedy nekonala…

Olívie v smutku / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Olívie se vrhla do práce, aby na nic nemyslela. Stala se tedy vedoucí obchodního oddělení v docela solidní společnosti. Postupem času si koupila si byt, zdálo se, že život je v pořádku. Nechtěla o Adamovi nic slyšet, jen věděla, že se s dívkou rozešli hned po narození dítěte. A letos Olívie slaví 35 let. Rodiče už jsou unavení z toho, jak jí říkají, že sní o vnoučatech. Ale stará zrada se usadila tak hluboko v duši dívky, že nebyla připravena s někým vybudovat vztah.

Se zbožím ale přišly nějaké problémy, a tak Olívie zašla do kanceláře ředitele společnosti, aby osobně pochopila, co se stalo. V baculatém a docela milém muži, který ji potkal v kanceláři, Olívie okamžitě nepoznala Erika, svého studenta, kterého před mnoha lety učila na škole matematiku.

Erik ale Olívii okamžitě poznal. Poté, co vyřešili všechny záležitosti, ji pozval do kavárny. Řekl, že hned po škole odešel studovat do Ameriky, kde zůstal pracovat. Do Česka se vrátil teprve před dvěma lety, ale už zde založil své podnikání. A pak přiznal, že byl do Olívie zamilovaný už od školy, ale neodvážil se přiznat své city. Jejich setkání označil za osudové… ale jednou už Olívie v osud věřila, takže se tentokrát rozhodla být opatrnější. Něco jí ale říkalo, že Erik byl pro ni dárek od Mikuláše, na kterého tak dlouho čekala. A sám Erik byl velmi vytrvalý. Rozhodl se, že tolik času už bylo ztraceno. Udělal tedy všechno proto, aby Olívie o ničem nepochybovala

PSALI JSME: A DOKONCE I NA „BOHYNI“ MOHOU EXISTOVAT NÁROKY. MLADÝ MANŽEL PROTO PŘIVEDL SVOU ŽENU KE STYLISTŮM

PŘIPOMÍNÁME: „KARDASHIAN SE MI NEVYROVNÁ“: DÍVKA JE HRDÁ NA SVÉ „PŘIROZENÉ“ KŘIVKY

Share