Mamince se zdály dveře schované v jejím salonu a rozhodla se to zkontrolovat: Nenapadlo by ji, jak to dopadne a že se sen uskuteční

Uživatelka sociální sítě TikTok jménem Miranda, registrovaná jako hippieloumom, řekla v jednom z videí, že její maminka, která vlastní salon krásy, měla podivný sen. V něm žena zahlédla tajné dveře a chtěla zkontrolovat, zda je to pravda.

Ženě se zdálo, že v jejím kadeřnictví je tajná chodba / Zdroj: medialeaks.ru

Den po neobvyklém snu se Mirandina matka vrhla do práce, aby zjistila, zda jsou tyto dveře skutečné. Právě tento okamžik se rozhodla zachytit její dcera na videu.

Už na prvních záběrech je vidět, jak žena rozbíjí přepážku, za kterou, jak se jí zdálo, musí být tajná chodba. A k velkému překvapení ženy, ona jé tam nachází. Přesněji řečeno, byla tam zeď.

Ženě se zdálo, že v jejím kadeřnictví je tajná chodba / Zdroj: medialeaks.ru

Přesto se přes zeď ženy ten den dostat nemohly, zeď byla příliš pevná.

Nicméně, tyto záběry stačily, aby zapůsobily na diváky, kteří chtěly vidět pokračování příběhu.

– Zdá se, že některé sny jsou skutečně předurčeny k tomu, aby se staly realitou!

– Tvoje máma je velmi silná, ale doufám, že je připravená na to, co ji může čekat na druhé straně. Je to tak vzrušující.

Dále hippieloumom sdílela další video, ve kterém se profesionál pokusil udělat díru v této zdi. Také dívka prozradila, že budova maminčina salonu krásy je propojena s hotelem nazvaným The Rogers Hotel, v němž podle mnohých místních obyvatel žijí duchové.

Proto bylo pro ženy dvojnásob zajímavé vědět, co je na druhé straně zdi. Všechny čekalo zklamání: za překážkou byla další zeď, kterou se tentokrát rozhodli nechat na pokoji.

PSALI JSME: STAVITELÉ NARAZILI NA TUNEL V PODZEMÍ A UDĚLALI SPRÁVNOU VĚC, ŽE NEVSTOUPILI. OD TAKOVÝCH NÁLEZŮ MUSÍTE UTÍKAT

PŘIPOMÍNÁME: POCTIVÁ ŽENA VRÁTILA 3 MILIONY NALEZENÉ VE STARÝCH ŠATECH: NEČEKANÁ REAKCE MAJITELE JI ROZPLAKALA

Share