Dana Morávková prozradila, jak se vyhýbá koronaviru: “Opravdu mnoho lidí kolem mě covid na natáčení mělo”

49letá známá herečka Dana Morávková už skoro půlroku nemůže hrát v divadle. Většinu svého času tráví se svou rodinou, a také hraje v různých seriálech. I ve dnešní koronavirové době herečka má dobré zdraví, a koronavirus se jí vyhýbá.

Dnes se rozhodla portálu Super prozradit recept na dobrou imunitu. Podle jejich slov, koronavirus neměla kvůli zdravému jídlu. Moc často jí nějaké vitaminy a také hodně ovoce a zeleniny.

Dana Morávková/Zdroj: instagram.com

Také prozradila, že dobrou imunitu má díky dětství v jižních Čechách a také díky vrcholovému sportu. I se svým úžasným zdravím Dana dodržuje všechna opatření a také každý týden děla testy na koronavirus.

“Opravdu mnoho lidí kolem mě covid na natáčení mělo,” řekla Dana, která se s nakaženými lidmi moc často potkávala během natáčení. Udělala obrovské množství testu, které ukazuji, že koronavirus nemá a nikdy neměla.

Dana Morávková/Zdroj: instagram.com

“Byla jsem na testu, jestli mám protilátky a nemám je. Asi mám dobrou imunitu a za to hodně vděčím rodičům, dětství a vrcholovému sportu,” dodala herečka, která nikdy neměla ve svém organismu nějakou vážnou nemoc.

Také Morávková se rozhodla promluvit o tom, jak oslavuje Velikonoční svátky. Podle jejich slov, bude zavřena se svou rodinou doma. Dokonce řekla, že vajíčka barvit nebude, protože její rodina má ráda jen čokoládová vajíčka. Jediné, co udělá herečka ke svátku, tak to bude květinová výzdoba domu.

Dana Morávková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DCERA JULIE ROBERTSOVÉ JIŽ VYROSTLA: JAK VYPADÁ DCERA JEDNÉ Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH HEREČEK

PŘIPOMINAME: “KDYŽ SE VÁM TOHLE NEPODAŘÍ, JE TO VÁŽNĚ PEKLO“: HEREC ŠTĚPÁN KOZUB PROMLUVIL O PRACOVNÍCH POTÍŽÍCH

Share