„Mám pocit, že čím jsem starší, tím jsem hezčí“: Bára Mottlová promluvila o svých estetických úpravách. Kam známá herečka odjede na dovolenou

35letou známou herečku Báru Mottlovou považuji za jednu z nejkrásnějších žen v ČR. Svou krásu má přirozenou, ale portálu Idnes promluvila, že měla několik estetických úprav a také doporučuje všem ženám preventivní botox.

Barbora Mottlová/Zdroj: instagram.com

Poslední několik měsíců, Bára se hodně věnuje sportu, a dokonce má vlastní výzvu. Podle jejich slov, chce uběhnout za letošní rok až tisíc kilometrů, a věří, že to se jí podaří.

Zmíněnému portálu herečka řekla, že už byla na dvou dovolených, ale chystá se i na další dvě. Za pár týdnu odletí na Maltu a potom i do Alp, kde bude lézt po horách.

Barbora Mottlová/Zdroj: instagram.com

Nejvíc se Barboře líbí to, že po svých třicátých narozeninách si začala svůj život užívat a častěji jezdit na dovolené. “Mám pocit, že čím jsem starší, tím jsem hezčí, nebo si tak alespoň připadám,” řekla krásná herečka.

Další vyzvou pro Báru bude ale stárnutí, které se jí hodně nelíbí. Proti stárnutí Bára začala bojovat ještě před několika lety, protože se snaží pravidelně sportovat, jist zdravé jídlo a někdy chodí i na estetické úpravy, díky kterým vypadá o několik let mladší.

Barbora Mottlová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY PO ODCHODU HRABĚNKY MATHILDY NOSTITZOVÉ: HEREČKA ODHALILA, CO JI POJILO S ČLENKOU ČESKÉHO ŠLECHTICKÉHO RODU

PŘIPOMINAME: DESÍTKY LET VYPADÁ TÉMĚŘ STEJNĚ: JAK SI 62LETÁ HEREČKA ZAHRÁLA DOSPÍVAJÍCÍ DÍVKU V REKLAMĚ NA MCDONALD’S

Share