Eva Holubová překvapila fanoušky po odchodu hraběnky Mathildy Nostitzové: Herečka odhalila, co ji pojilo s členkou českého šlechtického rodu

Mathilda Nostitzová byla členkou jednoho z nejznámějších šlechtických rodů v Česku a odešla do hvězdného nebe 20. července. Její smrt zasáhla všechny její blízké a dokonce i známou herečku Evu Holubovou, která napsala o ní na Instagramu velký dojemný vzkaz.

Eva Holubová a Mathilda Nostitzová/Zdroj: instagram.com

Slavná herečka ve svém příspěvku překvapila všechny fanoušky, protože odhalila, že Mathilda byla její kmotrou. Pro Evu Nostitzová byla vždy velkým vzorem, a její smrti herečku moc trápila.

Díky Mathildě herečka se pokřtila, za což je velmi jí vděčná. Podle jejich slov, její jméno v křestním listě je Eva Elisabetha Mathilda Holubová. Ve šlechtické rodině Eva také přátelila i s manželem Mathildy Mario Quagliotti, který pro Evu je také velmi blízký.

Eva Holubová a Mathilda Nostitzová/Zdroj: instagram.com

Mathilda dokonce herečce ukázala, co je charita a jak správně by měla pomáhat těm, kdo toho nejvíc potřebuje. S Mathildou Eva měla úžasný vztah, dokonce s ní jezdila do Itálie, a také několikrát navštěvovala zámek její rodiny v Nostitzově.

Eva Holubová a Mathilda Nostitzová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZDA SE MAROŠ KRAMÁR CHYSTÁ ZNOVU OŽENIT: HEREC PROZRADIL, CO SI O TOM MYSLÍ

PŘIPOMINAME: PAVEL ZEDNÍČEK PŘEKVAPIL SVÉ FANOUŠKY: JAK SE PROMĚNIL ZNÁMÝ HEREC

Share