Makhmud Muradov ukázal pěknou fotku s dcerou: Holčička je otci velmi podobná. Lidé však začali spekulovat o jeho vztahu s partnerkou

Známý MMA bojovník Makhmud Muradov na svých sociálních sítích často ukazuje věci, které se týkají jeho práce. Někdy může také zveřejnit fotku se svou dcerou Ruminkou. Snímky s matkou své dcery ale neukazuje. Píše o tom web Onlyu.cz.

Partnerkou uzbeckého bojovníka je zpěvačka Monika Bagárová. V květnu 2020 se jim narodila dcera Rumia.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

Makhmud Muradov je často zaneprázdněn, takže se s dcerou vídá jen občas. Ale dny, kdy spolu mohou být, si rozhodně užívá.

Nedávno například ukázal na Instagramu společnou fotku. Šťastný otec spolu se svou princeznou popřál všem krásný víkend. Holčička je tátovi velmi podobná.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Pro Makhmuda Muradova je sport důležitou součástí jeho života, věnuje se také rozvoji sportu ve svém rodném Uzbekistánu. Právě tam tráví většinu svého času, do Česka létá jen občas.

Nyní se proto znovu objevily spekulace o jeho vztahu s partnerkou, lidé nevědí, zda ještě tvoří pár s Monikou Bagárovou.

Makhmud Muradov / Zdroj: youtube.com

Nedávno se rozešli, ale pak se znovu stali partnery. Na Instagramu však bojovník nezveřejňuje snímky s matkou své dcery. K těmto spekulacím se zatím nikdo z nich nevyjádřil.

PSALI JSME: ANNA SLOVÁČKOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY A ZMĚNILA SI ÚČES: JAK NYNÍ ZPĚVAČKA VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BINIAS PŘIVÍTALA LÉTO: UKÁZALA SVOU VELMI ZAJÍMAVOU FOTOGRAFII

Share