Majitelka si byla jistá, že vychovává štěně pudla. Dokud z vedlejší místnosti nevyšel obří Chewbacca

Chewbacca se stal pudlem a žije v domě milovníci psů z Anglie.

Žena se psem/Zdroj: medialeaks.ru

Když v roce 2019 obyvatelka britského Brightonu Nina Eiling viděla v místním útulku malé načechrané štěně se směsí plemen Newfoundland a Poodle (Newfipu), okamžitě se do něj zamilovala a vzala ho do své péče. Dítě bylo jen šest týdnů staré.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Podle dívky si myslela, že Milo zůstane spíše miniaturním psem, ale mýlila se. Pudl je tak vysoký, že když stojí na zadních tlapkach, snadno si položí přední tlapky na ramena své majitelky, ve kterých má až 160 centimetrů.

„Ano, nemohli jsme si ani myslet, že se stane tak statným,“ – říká žena.

Žena se psem/Zdroj: medialeaks.ru

Eiling připouští, že chodit ven s domácím mazlíčkem je skutečné dobrodružství. Každý kolemjdoucí se snaží zjistit, jaký je pes vysoký, protože setkání s takovým obrovským pudlem je pro ně skutečným překvapením.

„Ti, kdo ho vidí poprvé, obvykle vypadají neuvěřitelně ohromeni. Kolemjdoucí nás neustále sledují na ulici a zastavují se, aby se dozvěděli více o Milovi,“ – řekla Nina.

V takových případech však dívka přišla se životním hackem. Eiling udělala ceduli, na které naznačila krátkou informaci o Milovi: „Jsem Newfip a ještě nevím, jestli se ještě zvětším.“

Pudl neustále chodí se svou majitelkou do místní hospody, kde ho zaměstnanci už považují za pravidelného zákazníka a do jisté míry i za celebritu.

Žena se psem/Zdroj: medialeaks.ru

Přes svou velikost se Milo chová jako ostatní psi svého plemene.

„Pokud ho přestanete hladit, může vás dokonce zasáhnout tlapou. Takže vás žádá, abyste pokračovali. Je to jen velký, přátelský obr,“ říká žena.

Nina nicméně nelituje, že se v jejím domě kdysi objevil tak úžasný soused.

PSALI JSME: MAJITEL NECHÁPAL PROČ JEHO PES NEUSTÁLE SEDĚL NA STEJNÉM MÍSTĚ POBLÍŽ PLOTU NA ZAHRADĚ, DOKUD NENATOČIL PRAVDU: JAKMILE TO ZJISTIL, SKORO PLAKAL

PŘIPOMÍNÁME: PRODAVAČ NAKRMIL TOULAVÉHO PSA CHUTNÝM OBĚDEM A TÉHOŽ VEČERA HO PES ZACHRÁNIL

Share