Majitel nechápal proč jeho pes neustále seděl na stejném místě poblíž plotu na zahradě, dokud nenatočil pravdu: Jakmile to zjistil, skoro plakal

Tiktoker přemýšlel, proč jeho pes neustále seděl na stejném místě poblíž plotu na zahradě, dokud nenatočil dojemnou pravdu. Tohle se může zdát divné, pokud nedozvíte, co je za ním. Pozor: důvod způsobuje slzy.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

  1. dubna majitel pyrenejského horského psa zveřejnil na tiktoku, pod přezdívkou chrlsrml, video, ve kterém hovořil o chování svého psa. Na první pohled se zvyky mazlíčka mohou zdát divné.

Video začíná záběry, které ukazují, jak chlupaté bílé štěně leží na dvoře domu v rohu u plotu. Pak se vzdaluje, někdy se posadí o kousek dál, ale nakonec se vždy vrátí na stejné místo, jako by na někoho čekal.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Majitel psa vysvětlil, o co jde. Uakazalo se, že když pes byl ještě velmi mladým štěnětem, mohl si hrát s dítětem, které bydlí vedle. Chlapec a pes si vytvořili přátelství.

Když se však jednoho rána probudili, majitelé domácího mazlíčka zjistili, že sousedé se rozhodli, že se od nich ohradí plotem. Zlomilo to psovi srdce, protože teď neviděl chlapce. Teď, když uslyší jeho hlas, kráčí k jediné mezeře a čeká na kamaráda.

Mimochodem, chlapec našel způsob, jak překonat plot, který je odděluje. Chlapec a pes se tedy vidí, i když velmi zřídka.

Pes/Zdroj: medialeaks.ru

Video zveřejněné majitelem štěněte si můžete prohlédnout níže.

Příběh přátelství mezi psem a sousedním chlapcem dojal publikum.

„Měli jsme být navždy přátelé.“

„Řekněte jim, aby hned odstranili plot!“

PSALI JSME: PRODAVAČ NAKRMIL TOULAVÉHO PSA CHUTNÝM OBĚDEM A TÉHOŽ VEČERA HO PES ZACHRÁNIL

PŘIPOMÍNÁME: „ZPRÁVA Z KANADY, CHLUBIVÁ“: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE POCHLUBILA ÚSPĚŠNÝM VRCHOLNÝM DÍLEM

Share