Prodavač nakrmil toulavého psa chutným obědem a téhož večera ho pes zachránil

V jednom velkém městě byl stavební supermarket, ve kterém muž jménem Gabriel pracoval jako vykládač tovaru. Mladý muž byl pracovitý a velmi laskavý. Neustále krmil toulavé psy a kočky. Ale jeho kolega a pracovní partner Denis byl pravým opakem. Nerad pracoval a špatně zacházel s toulavými zvířaty.

Toulavá zvířata / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Jednoho pracovního dne dva přepravovali velkou objednávku do velkoobchodní společnosti. Při nakládání materiálů k nim přiběhl špinavý a vyhublý pes a začal je sledovat. Denis psa viděl a otravně ho zahnal. Pes se vyděsil a někam utekl.

Toulavý pes / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Když byl čas na oběd, Denis šel do obchodu a Gabriel se rozhodl dát si svačinu. Vytáhl nádobu na jídlo a začal jíst. V tu chvíli k němu běžel toulavý pes a začal ho sledovat hladovýma očima. Gabriel si psa všiml a dal mu část svého oběda. Pes snědl všechno a spokojený utekl.

Gabriel / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Po práci šel Gabriel domů. Přes den pršelo a večer teplota prudce poklesla, chodníky a cesty byly pokryty ledem. Gabriel se snažil nespadnout, kráčel malými kroky, ale přesto uklouzl a udřel si hlavu tak, že úplně ztratil vědomí. Mezitím za ním šel pes, kterého nedávno nakrmil. Když zvíře vidělo, že jeho nový přítel spadl, spěchalo na pomoc a začalo mu lízat obličej. Když viděl, že Gabriel nemůže vstát, pes začal hlasitě štěkat.

Toulavý pes / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Upozornil tedy všechny kolemjdoucí. Lidé okamžitě zavolali sanitku. Když lékař vysvětloval, jak se ten chlap dostal do nemocnice, řekl o psu. Gabriel byl velice překvapen, ale uvědomil si, že právě tímto způsobem mu toulavý pes poděkoval.

PSALI JSME: STARŠÍ FENKA NEMŮŽE PŘESTAT PLAKAT, KDYŽ VIDÍ SVOU MAJITELKU PO TŘECH MĚSÍCÍCH ODLOUČENÍ

PŘIPOMÍNÁME: NEOBVYKLÝ, ALE KRÁSNÝ DOMÁCÍ MAZLÍČEK: DÍVKA NAŠLA NA ULICI RŮŽOVÉ KLUBÍČKO A DÍKY JEJÍ PÉČI SE Z NĚJ STAL CHLUPATÝ FEŠÁK

Share