Muž se podíval do topení a na dlouho ztratil klid: Také nebudete moci spát, když zjistíte toto tajemství

Majitel domu z velké Británie Matthew vede účet na TikToku pod nickem kingoftheclean, kde sdílí s lidmi tajemství správného úklidu. V jednom ze svých posledních videí bloger dokázal followerům, že oni celý život umývali topení špatně.

Tajemství topení / Zdroj: medialeaks.ru

Obvykle se při čištění topení v domácnosti se otírají pouze vnější panely, ale bloger je přesvědčen, že je velmi důležité nezapomínat na vnitřek zařízení. Ve videu mladík rozebral topení a ukázal, kolik prachu se uvnitř hromadí.

Podle kingoftheclean, se topení snadno čistí čisticím prostředkem a hadrem, ale je velmi důležité věnovat pozornost každému prvku. Kingoftheclean trvá na tom, že uvnitř se hromadí prach, který se následně dostane do plic lidi a může provokovat rozvoj respiračních onemocnění.

Tajemství topení / Zdroj: medialeaks.ru

Podle Matthewa jsou místa podobná mřížce v topení nebezpečná tím, že se na nich pro člověka hromadí nečistoty, takže při úklidu se k nim majitelé domů nedostanou.

Tajemství topení / Zdroj: medialeaks.ru

Nejvíce prachu a nečistot zůstává pod horním panelem topení.

Tajemství topení / Zdroj: medialeaks.ru

Matthew ve svém videu podrobně ukázal, jak bezpečně otevřít topení a snadno umýt jeho součásti.

Tajemství topení / Zdroj: medialeaks.ru

Za tři dny se na video podívalo přes 40 tisíc lidí a mnoho lidí přiznalo, že informace o prachu uvnitř baterie jsou pro ně novinkou. Diváci tušili, že nežijí v ideálně čistých bytech, ale taková zpráva jim připadala až příliš nechutná.

– Bože, proč jsem předtím nevěděla, že to mám dělat.

– Je to nechutné.

@kingoftheclean

#kingoftheclean #cleantok #foryou #satisfyingcleans #satisfying #satisfyingvideo #cleaning #hacks #tips #foryoupage #hinching #cleaninghacks #fy

♬ original sound – Tik Toker

PSALI JSME: MUŽ UVIDĚL MALÉ ŠTĚNĚ POKRYTÉ TRNY Z KAKTUSU A OKAMŽITĚ MU PŘISPĚCHAL NA POMOC: JAK DNES VYPADÁ MAZLÍČEK

PŘIPOMÍNÁME: NEVÍM, KDO JE OTCEM MÉHO DÍTĚTE: DVA MUŽE DORAZILI K PROPUŠTĚNÍ Z PORODNICTVÍ

Share