Majitel musel dát psa do útulku: Co se stalo

Zhruba dvacet let svého života strávil Lewis Jimenez z USA ve vazbě. Po tak náročné zkušenosti se rozhodl začít svůj život jiným způsobem než dosud. Muž se přitom často potýkal s problémy: společnost zacházela s člověkem s vězeňskou minulostí s předsudky.

Lewis Jimenez a jeho pes Titus / Zdroj: mimimetr.me

Takže jednoho dne si pan Jimenez chtěl pořídit věrného přítele, ale ne obyčejného, ale chlupatého a čtyřnohého. Stal se jím osmiměsíční pitbull přezdívaný Titus. Podle muže, u nich s domácím mazlíčkem byl velmi podobný osud, protože většina lidí si mysli, že psy tohoto plemene jsou velmi agresivní a nebezpečné, i když to vůbec není pravda.

Titus / Zdroj: mimimetr.me

Jimenezovi a Titusovi se nedařilo moc dobře ze začátku, to bylo kvůli nedostatku peněz. Někdy přátelé museli přespat v autě, ale brzy se majiteli psa podařilo vyřešit finanční problémy a pronajmout pro ně byt.

Titus / Zdroj: mimimetr.me

Bohužel tím Lewisovy potíže neskončily: jeho soused prostě nesnášel pitbula, kvůli čemuž ho majitel musel venčit jen v noci.

Tak to pokračovalo, až jednoho dne muž udělal výjimku a dovolil svému desetiletému vnukovi vyvenčit psa. Tehdy i došlo k incidentu, který způsobil, že Jimenez s bolestí v srdci dal svého mazlíčka na chvíli do útulku, aby se vyhnul uspání.

Lewis Jimenez a jeho pes Titus / Zdroj: mimimetr.me

Lewis se však se svým přítelem nechtěl rozloučit navždy. Udělal vše pro to, aby se co nejdříve přestěhoval do jiného bydlení. Poté, co se usadil na novém místě, muž hned šel do útulku, aby vyzvedl Tituse.

Pes byl nesmírně šťastný, že se znovu setkal s milovaným člověkem. Podle Lewise se na něj Titus pořád dívá, jako by nevěřil, že jsou zase spolu.

Lewis Jimenez a jeho pes Titus / Zdroj: today.com

PSALI JSME: MAJITEL ZPÍVÁ ŠTĚNĚTI PITBULLA UKOLÉBAVKU A JEHO REAKCE DOJALA SPOUSTU LIDÍ: VIDEO ZÍSKALO SKORO 7,5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: LASKAVÝ PITBULL PŘIVEDL DOMŮ TĚHOTNOU KOČKU A POMOHL JÍ PORODIT

Share